komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 9 grudnia 2019

Wiesława, Leokadii

Pożar w byłej Polonii

niedziela, 9.6.2019 10:18 , komentarze: 42 , odsłony: 12183
kategorie artykułu:

9 czerwca po godzinie 10.00 doszło prawdopodobnie do podpalenia nagromadzonych rzeczy w byłym hotelu Polonia w Dzierżoniowie. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja. Przez ponad godzinę występowały duże utrudnienia w ruchu.

- Po godzinie 10.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze budynku po dawnym hotelu Polonia w Dzierżoniowie. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy dym wydobywający się z jednego z okien od strony rzeki. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dotarciu do pożaru, ugaszeniu go przy pomocy jednego prądu wody. Paliły się faktury i nagromadzone papiery na drugiej kondygnacji budynku. W wyniku pożaru zajęły się ogniem elementy drewniane tj. ścianka działowa i okno. Nie stwierdziliśmy osób poszkodowanych. Na miejsce przybyła policja, która zapoznała się z zaistniałą sytuacją. Mieliśmy problem w nawiązaniu kontaktu z osobą, która mogłaby zabezpieczyć obiekt przed dostępem osób postronnych. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną pożaru było podpalenie. W działaniach brały udział trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa - mówi Doba.pl asp. sztab. Wojciech Iwachów, dowódca akcji, Państwowa Straż Pożarna w Dzierżoniowie

Foto.: Redakcja Doba.pl i Czytelnik Doba.pl. Dziękujemy za przesłane zdjęcia!

 
Dodajesz odpowiedź do
Nadzór budowlany uważa zapewne ze wszystko jest ok. Ulica zablokowana tj czesc pasa, leci na ulice co chwila cos bo wietrze czy deszczu z dachu, przejazd ta ulica momentami jest niebezpieczny ludzie nie zwazajac na nic jada na czołówkę przez te barierki. Jezeli nie ma tu przejscia dla pieszych bo jest ogrodzone to prosze o zainteresowanoe sie i ściągnięcie znakow pionowych oraz oznaczyc odpowiednio istniejace pasy ze sa nie aktualne i postawic stosowne znaki pionowe by czlowiek mogl normalnie przejsc bez obawy ze wpadnie pod auto bo przez te barierki auta jada wprost na człowieka.

poniedziałek, 06.10 19:17 autor:


Wasze komentarze

1 pomyśleć 2 zabezpieczyć
poniedziałek, 10.06.2019 22:51 autor:
Wow! Jesteś geniuszem!
wtorek, 11.06.2019 05:55 autor:
WINA TUSKA
poniedziałek, 10.06.2019 11:54 autor:
Walić wina. Lepsze piwo Sowie!
poniedziałek, 10.06.2019 13:55 autor:
Seryjny podpalacz?
poniedziałek, 10.06.2019 11:32 autor:
chodzą takie plotki ale policja milczy
poniedziałek, 10.06.2019 20:40 autor: prawdopodobnie
Ciekawe czy jest budynek ubezpieczony, bo to kolejne podpalenie.
poniedziałek, 10.06.2019 12:51 autor: ggg
A co na to nadzór ...
poniedziałek, 10.06.2019 13:42 autor:
Nadzór budowlany uważa zapewne ze wszystko jest ok. Ulica zablokowana tj czesc pasa, leci na ulice co chwila cos bo wietrze czy deszczu z dachu, przejazd ta ulica momentami jest niebezpieczny ludzie nie zwazajac na nic jada na czołówkę przez te barierki. Jezeli nie ma tu przejscia dla pieszych bo jest ogrodzone to prosze o zainteresowanoe sie i ściągnięcie znakow pionowych oraz oznaczyc odpowiednio istniejace pasy ze sa nie aktualne i postawic stosowne znaki pionowe by czlowiek mogl normalnie przejsc bez obawy ze wpadnie pod auto bo przez te barierki auta jada wprost na człowieka.

poniedziałek, 10.06.2019 19:17:45 autor:

Ktoś pali Romana papiery
poniedziałek, 10.06.2019 13:47 autor:
Ups chodziło o pogorzelisko słownik mnie dobija.
poniedziałek, 10.06.2019 14:24 autor:
Nic nie rozumiem albo miasta albo prywaciarza złodzieja?
poniedziałek, 10.06.2019 16:36 autor: J23
Owszem, nic nie rozumiesz. Ale po co się tym chwalisz?
poniedziałek, 10.06.2019 17:52 autor:
A ty tępa głowo o rozumiesz, że za ciężki temat...
poniedziałek, 10.06.2019 18:51 autor:
Raczej dla twojej, przecież sam piszesz że ty nic nie
poniedziałek, 10.06.2019 20:32 autor:
Są dwa rozwiązania 1- remont 2 wyburzenie i będzie spokój
poniedziałek, 10.06.2019 16:42 autor:
Budynek jest ubezpieczny !!!?
poniedziałek, 10.06.2019 20:09 autor: ubek
Jesteś zdrowy?