komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

czwartek, 9 lipca 2020

Lukrecji, Weroniki

Piknik rodzinny "Nie zaciemniaj kolorów życia - bawię się trzeźwo i zdrowo"

piątek, 23.8.2019 13:37 , komentarze: 0 , odsłony: 435
kategorie artykułu:

Zapraszamy na piknik rodzinnyNIE ZACIEMNIAJ KOLORÓW ŻYCIA -Bawię się trzeźwo i zdrowo, który odbędzie się w Ostroszowicach na Wyspie KONI 31 sierpnia o godz. 10.00 W trakcie pikniku   można będzie  zaczerpnąć wiedzę na temat bezpieczeństwa w szkole , wspiąć się na ściankę wspinaczkową, pokolorować niewidzialną ścianę, zachwycić się bańkami mydlanymi, wykonać łapacz snów i odwiedzić drzewo marzeń. Atrakcją pikniku będzie  Stanowisko jazd konnych – poprowadzony przez Agnieszka Skowron – wykwalifikowanego instruktor jazdy konnej. Posiadającego duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć i jazd konnych oraz trenigów skokowych i ujeżdzeniowych  dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy również do stoiska ceramicznego,  teatralnego poprowadzonego przez wolnotwriuszy z Polski I Litwy  i  stoisk niespodzianek.

W trakcie pikniku zapraszamy do  Mobilnego punkt konsultacyjno-informacyjny – gdzie będzie możliwość spotkania ze specjalistką terapii uzależnień, od kilkunastu lat zajmująca się profilaktyką i terapia uzależnień, mająca m.in. doświadczenie w pracy w pierwszym w Polsce Ośrodku Terapii Uzależnień MONAR w Głoskowie, jak również w pracy poradnianej i pracy z młodzieżą. W punkcie tym  będzie możliwość uzyskania diagnozy, skierowania, załatwienia detoksu czy miejsca w Ośrodku, jak również umówienia się na bezpłatne konsultacje do 3 miesięcy  po pikniku. Dla wszystkich zainteresowanych rodziców ulotki dotyczące problematyki uzależnień i zachowań problemowych wśród dzieci i młodzieży.

Do mobilnego punktu konsultacyjnego zaprasza Katarzyna Panejko-Wanat –certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień po module narkotykowym, przeszkolona do realizacji profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych, edukatorka HIV/AIDS (Emory University), od 12 lat zajmuje się profilaktyka i terapia uzależnień, pracowała m.in. jako wychowawca w klubach młodzieżowych, jako terapeutka w Ośrodku Monar w Głoskowie w poradniach, jako nauczycielka w klasach terapeutycznych, obecnie pracuje jako nauczycielka i terapeutka uzależnień w poradni, współautorka książki „W pogoni. W ucieczce. Narkotyki i Narkomania”, autorka programu profilaktycznego „Cienka Czerwona Linia” i innych programów profilaktycznych. Realizatorka programu Unplugged.

NIE ZACIEMNIAJ KOLORÓW ŻYCIA -Bawię się trzeźwo i zdrowoto projekt realizowany przy wsparciu Urzędu Gminy Wiejskiej Dzierżoniów w ramach zadania publicznego: Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym – przeciwdziałanie alkoholizmowi poprzez a) Promowanie zdrowego i trzeźwego stylu życia wśród mieszkańców gminy Dzierżoniów.

https://www.facebook.com/events/778662245865478/  

Wyspa Koni 31 sierpnia godz. 10.00.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 20 godz temu
wtorek, 7.7.2020 17:39
wtorek, 7.7.2020 17:28
wtorek, 7.7.2020 17:00
wtorek, 7.7.2020 16:51
poniedziałek, 6.7.2020 15:55
poniedziałek, 6.7.2020 15:10
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY