Piława Górna: prosto z serca

wtorek, 24.1.2023 15:00 403 0

Pełna sala i gromkie brawa na widowni to najlepsza recenzja występu przedszkolaków. Jak na „Tęczową Krainę” przystało, dzieci barwnie i radośnie uczciły Dzień Babci i Dziadka.

Dzień Babci, obchodzony 21 stycznia i następujący zaraz po nim Dzień Dziadka stworzyły okazję, żeby zamienić weekend w dwudniowe święto. Małym artystom z przedszkola już w piątek po południu udało się wprowadzić ukochanych krewnych w weekendowy nastrój.

Goście „Tęczowej Krainy” chętnie odpowiedzieli na zaproszenie, dlatego frekwencja dopisała i sala widowiskowa w ośrodku kultury wypełniła się po brzegi. Ukochane babcie i dziadkowie wcale nie dali się prosić, tylko od razu włączyli się do zabawy.

Wspólnie z wnuczętami odśpiewali „Szła dzieweczka do laseczka” i „Głęboka studzienka”, a układy taneczne „Biedronek” i „Pszczółek” nagradzali gromkimi brawami. Wzruszeń było co niemiara, zwłaszcza kiedy „Krasnoludki”, „Żabki” i „Jeżyki” dziękowały za okazywaną im miłość.

Jak na prawdziwe widowisko przystało, również Dzień Babci i Dziadka miał wielki finał. „Podzielone serce” jednym głosem odśpiewane przez wszystkie dzieci i gonitwa po widowni z własnoręcznie wykonanymi prezentami na długo pozostaną w pamięci.

- Do gratulacji składanych przez małych artystów dołączają się pracownicy przedszkola, życząc wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni - dodaje Alicja Jurkowska, nauczycielka z Przedszkola Publicznego „Tęczowa Kraina” w Piławie Górnej.

Galeria 2

UM Piława Górna

Dodaj komentarz

Komentarze (0)