komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 18 maja 2021

Eryka, Feliksa

Powiat Dzierżoniowski z ultraszybkim Internetem. Światłowód w naszym zasięgu.

czwartek, 29.4.2021 00:00 , odsłony: 6913
kategorie artykułu:

Na rozwoju infrastruktury linii światłowodowej zyskują nie tylko lokalne firmy, ale również mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego. W dobie panującego wirusa Covid-19 wiele osób pracuje zdalnie z domu a dzieci mają lekcje online i tym samym potrzebują lepszego i szybszego Internetu. Już dziś wiele osób decyduje się na zmianę i wybiera Internet światłowodowy, który jest najlepszą opcją dla osób chcących swobodnie korzystać z sieci.

Szybkość się opłaca

Niekwestionowaną zaletą sieci FTTH (Fiber to the Home) jest to, że za sprawą nowoczesnej technologii użytkownik ma bezpośrednie połączenie z centralą. Dzięki temu uzyskuje szybki Internet, bez zakłóceń podczas transmisji i możliwość swobodnego korzystania przez kilka osób jednocześnie. Jest to możliwe dzięki przesyłaniu danych przez światłowód. Jest to przezroczyste włókno o średnicy ludzkiego włosa z tworzyw sztucznych, w których dane są przesyłane za pomocą światła. Daje to gwarancję ultraszybkiego i stabilnego dostępu do Internetu, bez względu na uwarunkowania pogodowe.

Użytkownicy Internetu coraz częściej wybierają Internet światłowodowy, ponieważ jest on przyszłością w poruszaniu się po świecie wirtualnym. W ciągu ostatnich miesięcy pandemia korono wirusa zmusiła użytkowników do przeniesienia wielu aspektów swojego życia i funkcjonowania do Internetu. Praca i lekcje zdalne, zakupy internetowe, spotkania ze znajomymi na komunikatorach, domowe kino okazały się zbyt wymagające dla wielu sieci domowych. Wszystkie urządzenia podłączone do sieci czy systemy monitoringu, które są podpięte do naszej sieci potrzebują szybkiego łącza aby poprawnie pracować.

Firmy wybierają światłowód

Zapewnienie dostępu do dobrej jakości Internetu i usług multimedialnych jest obecnie sprawą priorytetową dla zwykłych użytkowników jak i firm. Wielu z nich już zdecydowało się na modernizację swojego obecnego łączą i wybrało Internet światłowodowy. Jedną z takich firm jest Globgranit, która wybrała Inet Multimedia jako swojego dostawcę. O zaletach i polepszeniu się jakości pracy wypowiedział się Grzegorz Dudek z firmy Globgranit:

„INET Multimedia jako jedyni spośród firm, które rozważaliśmy byli w stanie doprowadzić infrastrukturę światłowodową do naszych zakładów znajdujących się w trudnych lokalizacjach. Nowe łącza pozwoliły znacząco przyspieszyć wiele procesów w firmie oraz pozwoliły na nowe inwestycje, których jednym z wymogów była stabilna i szybka infrastruktura sieciowa. Internet światłowodowy daje nam gwarancję stałego dostępu do sieci bez utraty jakości czy szybkości. Niekwestionowaną zaletą jest znikoma awaryjność sieci światłowodowej, którą INET Multimedia opiera o własną infrastrukturę.”

Jak można zauważyć szybkie łącze internetowe staje się standardem w funkcjonowaniu dzisiejszych firmach i jest niekwestionowaną najlepszą opcją do celów prywatnych jak i biznesowych.  W powiecie dzierżoniowskim infrastruktura sieci światłowodowej jest cały czas rozbudowywana, aby dotrzeć do jak największej ilości odbiorców. Obecnie jednym z głównych dostawców na rynku jest Inet Multimedia, która świadczy usługi na terenie Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Górne, Piławy Dolnej, Pieszycach i Rościszowie. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię opartą o własną sieć światłowodową Inet Multimedia dostarcza Internet do ponad 2 tysięcy odbiorców indywidualnych i ponad 300 klientów biznesowych.

 
wczoraj, 10 godz temu
3
wczoraj, 11 godz temu
11
niedziela, 16.5.2021 22:25
22
sobota, 15.5.2021 02:30
15
sobota, 15.5.2021 03:00
50
piątek, 14.5.2021 21:30
10
piątek, 14.5.2021 22:51
5
czwartek, 13.5.2021 09:42
51
środa, 12.5.2021 13:00
32
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna