PRACA - Główna Księgowa / Główny Księgowy

piątek, 30.7.2021 14:16 1060

MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. producent wyrobów poliuretanowych

zatrudni na stanowisko

 Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Dzierżoniów, ul. Strefowa 16

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z ustawą o rachunkowości
  • Nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • Współpraca z audytorami i urzędem skarbowym
  • Sporządzanie okresowych oraz rocznych sprawozdań finansowych w oparciu o ustawę o rachunkowości
  • Prowadzenie raportów wg wewnętrznych standardów
  • Obsługa procesu płatności
  • Monitorowanie i analiza zmian przepisów prawa podatkowego
  • Zarządzanie działem księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, ekonomia, rachunkowość, inne branżowe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Bardzo dobra znajomość zasad księgowości oraz przepisów podatkowych
  • Znajomość systemu SAP (będzie dużym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności programem Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna)
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz wysokie kompetencje interpersonalne
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów oraz rzetelność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w kursach i szkoleniach
  • Opiekę medyczną i fundusz socjalny
  • Dostęp do szkoleń i możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę i pracę z ludźmi z pasją
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Stabilizację zawodową w rozwijającej się firmie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, praca od PON do PT w godz. 8:00 – 16:00

Aplikacje (CV + list motywacyjny) proszę przesyłać na adres: praca@mcnskc.pl

Proszę o dopisanie do CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez spółkę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.