Praca - Grafik

wtorek, 25.8.2020 14:12 1285

Firma z siedzibą w Dzierżoniowie zatrudni osobę na stanowisko Pracownik biurowy ds.wystawiania aukcji Allegro/Grafik. Praca od poniedziałku do piątku. Miejsce wykonywania pracy: Dzierżoniów.

Obowiązki

- tworzenie atrakcyjnych ofert na allegro oraz sklepie internetowym

- kreacja zoptymalizowanych oraz ciekawych opisów produktowych

- obróbka graficzna produktów

- ścisła współpraca z działem magazynowym, zaopatrzenia oraz zakupu

- dokonywanie zmian w ofertach na podstawie dokumentów magazynowych

- aktywne wykonywanie bieżących zadań

- raportowanie efektów pracy

- dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

- zmysł estetyczny

- wysoko rozwinięta kreatywność

- umiejętność budowania wartościowych i atrakcyjnych treści - lekkie pióro

- umiejętność atrakcyjnego przedstawienia produktu w formie grafiki

- znajomość obsługi portalu Allegro

- znajomość obsługi programu Photoshop

- znajomość obsługi programu WaproMag będzie dodatkowym atutem

- chęci do pracy

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat – początkowo umowa zlecenie przez okres 3 miesięcy;

- pracę w młodym i przyjaznym zespole,

- szanse na zdobycie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,

- atrakcyjny system wynagrodzenia

- możliwość samorozwoju i niezależność w realizowaniu zadań;

- pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy

Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności kandydata .

Kontakt : e.zawadzka@firmadenix.com