PRACA - lakiernik (oprawy okularowe)

poniedziałek, 20.5.2019 12:22 1609

Firma Liw Lewant Sp. z o.o. w Bielawie poszukuje lakierników

Opis stanowiska:

  •      przygotowanie detali (opraw okularowych) pod pokrycia lakiernicze,
  •      wykonywanie pokryć malarskich detali.
  •      mieszanie farb do uzyskania odpowiedniego koloru,
  •      przygotowanie odpowiednich proporcji powłok lakierniczych,
  •      kontrolowanie pomalowanych elementów,
  •      prace pomocnicze (naprawa wadliwych detali po lakierowaniu)
  •      utrzymywanie maszyn lakierniczych w należytym stanie
  •      współpraca z innymi pracownikami

Wymagania:

  •      wykształcenie minimum zawodowe
  •      preferowana specjalność: lakiernik,
  •      znajomość technologii lakierowania i obróbki powierzchniowej metali,
  •      podstawowa znajomość farb i lakierów oraz materiałów pomocniczych służących do nakładania powłok malarskich,
  •      doświadczenie zawodowe na stanowisku lakierniczym,
  •      samodzielność, dobra organizacja pracy, efektywność, systematyczność, dokładność, odpowiedzialność, obowiązkowość,
  •      chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Oferujemy:

  •      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •      Atrakcyjny system wynagrodzeń
  •      Pracę z renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  •      Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  •      Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole
  •      Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia
  •      Kartę multisport

CV proszę wysyłać mailowo na adres: kadry@liwlewant.pl