PRACA - monter

środa, 24.11.2021 15:21 1424

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Monter

Opis stanowiska:

- montaż i naprawa elektrobębnów i bębnów napinających

Wymagania:

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń

- doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

- umiejętność pracy w zespole

- dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów

- komunikatywność i samodzielność

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stabilne warunki zatrudnienia

- pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

- bardzo dobrą atmosferę pracy

- benefity: dodatki gotówkowe na święta i wakacje, paczki świąteczne, pomoc socjalną

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com  w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Osoba do kontaktu: kierownik produkcji tel. 604 461 486

Klauzula zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: http://www.rulmeca-poland.com//data/artykuly_pliki/pl_PL/16/Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.