PRACA od zaraz!

wtorek, 23.7.2019 18:48 7038

P.P.H.U.  BIG-POL Roman Domański

58-240 Piława Górna

Ul. Młynarska 4

Firma BIG-POL istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się produkcją kontenerów elastycznych BIG-BAG.

Zatrudnimy pracowników na stanowisku:

SZWACZKA

miejsce pracy: Piława Górna

Zakres obowiązków:

- praca jako szwaczka przemysłowa

- obsługa maszyn przemysłowych do szycia

Wymagania:

- umiejętność szycia na maszynach przemysłowych

- praca z podstawowymi schematami krawieckimi lub osobom niewykwalifikowanym zapewniamy przyuczenie do zawodu

- dyspozycyjność

- zdolności manualne

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stałe wynagrodzenie podstawowe wraz z premiami,

- praca w zgranym zespole

- system jednozmianowy w godzinach 6.00-14.00 od poniedziałku do piątku

Zatrudnimy pracownika na stanowisku:

MECHANIK MASZYN

Obowiązki:

- Dokonywanie przeglądów technicznych, konserwacja i naprawa

  maszyn szwalniczych, krajarek i drukarek fleksograficznych,

- dbałość o dobry stan w/w urządzeń,

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe, mile widziane średnie techniczne,

- wiedza z zakresu budowy i działania maszyn szwalniczych, krajarek i drukarek,

- minimum 3 letnie doświadczenie w naprawach w/w maszyn,

- znajomość technologii szycia,

- mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV,

- samodzielność, zaangażowanie, pomysłowość,

- bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- umowę o pracę i stałe wynagrodzenie podstawowe wraz z premiami,

- stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku,

- możliwość rozwoju zawodowego,

SKŁADACZ-PAKOWACZ-KROJCZY-DRUKARZ-PRACOWNIK TRANSPORTOWY

- krojenie tkanin, drukowanie, foliowanie, układanie i pakowanie

  uszytych kontenerów elastycznych BIG-BAG

Wymagania:

Oferujemy:

- umowę o pracę,

Praca od zaraz!

Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową: i.wichlacz@big-pol.com.pl,

lub telefonicznie: 74 832 55 11