PRACA - operator CNC

wtorek, 9.4.2019 12:11 1025

BROEN POLAND SP. Z O.O. zatrudni:

Operator CNC

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

  • Obsługa frezarek/ tokarek CNC - obróbka metali
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu
  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary)
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria)

Wymagania:

  • Znajomość obróbki skrawaniem
  • Znajomość narzędzi skrawających
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na maszynach CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.)
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6)
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę bezpośrednio w Broen Poland Sp. z o.o.
  • Pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Dodatki za pracę w weekend
  • Dodatki za pomysły usprawnień

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji w języku polskim na adres: kja@broen.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".