PRACA - Operator maszyn/ specjalista ds. BHP/ Płatny staż

czwartek, 24.6.2021 12:56 937

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 32 tysiące osób na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Dzierżoniowie, Bielsku-Białej
i w Myślenicach. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Porsche, Ford. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej.

Obecnie poszukujemy osób, które wsparłyby nasz zespół na stanowiskach:

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

(nr ref.: BHP/DZ/2021)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna odznaczać się aktywnością i energią w działaniu, a do jej obowiązków będzie należało promowanie aspektów związanych z BHP w zakładzie produkcyjnym.

Główne zadania wynikające z Twojego stanowiska pracy:

  • budowanie i ciągłe doskonalenie kultury bezpieczeństwa,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i organizacyjnych związanych bezpośrednio
    z bezpieczeństwem oraz higieną pracy
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP i ppoż.
  • współuczestniczenie w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych na terenie zakładu
  • współpraca z pozostałymi działami w celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • prowadzenie szkoleń w obszarze BHP
  • przygotowywanie i analiza raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP
  • wsparcie działu BHP w gospodarowaniu odzieżą roboczą i środkami ochrony indywidualnej w ramach magazynu wewnętrznego

Jeżeli posiadasz:

  • wyższe wykształcenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w tym samym zakresie (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy),
  • praktyczna znajomość przepisów BHP, ppoż., ochrony środowiska,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

  • możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży Automotive
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym m. in: : opieka medyczna, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pracowniczy program emerytalny PPE
  • możliwość rozwoju zawodowego – system szkoleń, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje

OPERATOR MASZYN

 (OPE/DZ/2021)

Główne zadania:

  • Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych,
  • Prace wykończeniowe,
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Pakiety dodatkowe (Luxmed, Multisport, ubezpieczenie NW)

Płatny staż w dziale inżynieryjnym

Miejsce pracy: Dzierżoniów (Staż/2021)

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • współudział w bieżących zadaniach działu inżynierii
  • wsparcie Inżynierów w przygotowywaniu analiz i rozwiązywaniu problemów na urządzeniach produkcyjnych
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej
  • analiza danych w programie excel

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stażowe
  • możliwość rozwoju z obszaru ekstruzji i konfekcji
  • udział w tworzeniu innowacyjnych produktów dla klientów branży motoryzacyjnej: Daimler, BMW, Porsche
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań w dziale inżynieryjnym
  • opiekę medyczną

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub w trakcie studiowana na kierunku Mechatronika, Mechanika, Mechanika i budowa maszyn, Automatyka i robotyka, Elektrotechnika lub pochodnego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi MS Office (w szczególności MS Excel)
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail (prosimy o podanie w temacie nr ref.): rekrutacja.dzierzoniow@cooperstandard.com

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych klauzul:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Cooper Standard Polska z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy Cooper Standard (w szczególności CSF Poland sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie oraz „Cooper-Standard Automotive Piotrków” z siedzibą w Warszawie) i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach w analogicznym zakresie jak objęte zgodami wyrażonymi powyżej dla Cooper Standard Polska  Sp. z o.o.
  • Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem.