PRACA - Pomoc biurowa

wtorek, 19.5.2020 15:42 2363

Firma ELS Elektrotechnika istnieje od 2015 roku. Specjalizujemy się w prefabrykacji rozdzielnic budowlanych, ale także sprzedaży osprzętu elektrycznego. Jesteśmy również właścicielem marek Touchme (dotykowe włączniki do światła) oraz Lumatix (lampy z betonu architektonicznego i gipsu).

Obecnie poszukujemy osoby do pracy w charakterze pomocy biurowej - obsługi sprzedaży online.

Oferujemy:

- praca w prężnie rozwijającej się firmie,
- praca w stałych godzinach 8-16,
- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,
- miejsce pracy: Bielawa, wkrótce - Dzierżoniów,
- możliwość rozwoju i awansu,
- praca na stałym, pełnym etacie - umowa o pracę (nie szukamy osoby do pracy sezonowej).

Od kandydata oczekujemy:

- znajomości języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
- znajomości obsługi portalu allegro.pl, ebay.de,
- pełnej dyspozycyjności w podanych godzinach pracy,
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
- samodzielności, sumienności, dokładności, zaangażowania i ochoty do pracy,
- chęci ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- znajomość branży elektrycznej i doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:
- tworzenie atrakcyjnych ofert sprzedażowych na platformach handlowych,
- monitorowanie ofert sprzedażowych konkurencji oraz aktualizacja ofert własnych,
- współpraca z działem magazynowym, zakupów,
- przygotowywanie etykiet produktowych,
- odpowiadanie na zapytania klientów, pomoc telefoniczna,
- pomoc przy przygotowywaniu wysyłek,

- ewidencja i rozpatrywanie reklamacji,
- dbanie o profil firmy w mediach społecznościowych.

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy: praca@els-elektrotechnika.pl Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).