PRACA - pr. przygotowania produkcji - magazynier

piątek, 14.2.2020 13:49 3139

Connectors Poland Sp. z o.o.

 poszukuje kandydatów
na stanowisko:

PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI – MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Dzierżoniów

ZADANIA:

  • Realizacja planu produkcyjnego poprzez obsługę maszyn i wykonywanie pracy zgodnie z instrukcją stanowiskową
  • Prowadzenie bieżącej kontroli pracy obsługiwanych maszyn
  • Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie linii produkcyjnej
  • Rozładunek towarów
  • Ewidencjonowanie surowców z produkcji i dostawców zewnętrznych w systemie oraz rozlokowywanie na obszarze magazynu
  • Wydawanie surowców dla działu produkcji

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość budowy maszyn
  • Doświadczenie w obszarze obsługi maszyn i dokumentowania procesu produkcyjnego
  • Umiejętności techniczne
  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie
  • Energię i chęci do pracy
  • Sumienność i dokładność w wykonywanych zadań
  • Zdolności i umiejętności manualne

WARUNKI PRACY:

  • Umowa o pracę na pełen etat, na początku na 3-miesięczny okres próbny
  • W tym obszarze, pracujemy w systemie 2-zmianowym
  • Godziny zmian to: 6.00-14.00, 14.00-22.00
  • Pracujemy na wyznaczonych zmianach według harmonogramu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: info@connectors.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Connectors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Connectors Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Brzegowa 161. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.