PRACA - pracownik produkcji/ operator obrabiarek skrawających

czwartek, 21.10.2021 09:22 1454

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku

PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

Opis stanowiska:

- obsługa obrabiarek skrawających
- wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
- nadzór nad prawidłową pracą maszyny
- sprawdzanie pod kątem jakościowym wykonanych detali z przy użyciu narzędzi pomiarowych

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego
- znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń
- zaangażowanie, sumienność i samodzielność
- dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę
- stabilne warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
- pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności
- bardzo dobrą atmosferę pracy
- benefity: dodatki gotówkowe na święta i wakacje, paczki świąteczne, pomoc socjalną

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com  w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Osoba do kontaktu: kierownik produkcji tel. 604 461 486 lub lider produkcji tel. 508 920 977

Klauzula zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: http://www.rulmeca-poland.com//data/artykuly_pliki/pl_PL/16/Klauzula-informacyjna-rekrutacja.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.