PRACA - serwisant/monter syst. wentylacji, klimatyzacji

wtorek, 21.5.2019 11:27 1234

Firma ze stabilną pozycją na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko:

serwisant/monter systemów wentylacji, klimatyzacji

OPIS STANOWISKA:

- naprawa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych u Klientów,
- przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych urządzeń,
- montaż urządzeń i instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

WYMAGANIA:

- wykształcenie techniczne;
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
- wysoka motywacja do pracy;
- odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole;
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
- dobra organizacja pracy;
- preferowane zamieszkanie w bliskiej okolicy;
- prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę;
- pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
- pracę w miłym, młodym zespole;
- możliwość rozwoju i samodzielnego działania;
- szkolenia produktowe i branżowe;
- uczestnictwo w programie stałego podnoszenia kwalifikacji;
- korzystne warunki finansowe adekwatne do poziomu kompetencji.

Jeśli chcesz pracować wśród ludzi pogodnych, ambitnych i doświadczonych, jeśli chcesz się od nas uczyć i przekazać nam swoje doświadczenie prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem na adres mailowy info@aklimaserwis.pl bądź osobiście na adres: AKLIMA SERWIS Piotr Koncewicz Sp.J. ul. 11 Listopada 7, 58-200 Dzierżoniów.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzurę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpień 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.