PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

czwartek, 22 sierpnia 2019

Cezarego, Tymoteusza

PRACA - specjalista ds. BHP

wtorek, 13.8.2019 15:03 , odsłony: 2376

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Dzierżoniowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Myślenicach i Piotrkowie Trybunalskim. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

Obecnie poszukujemy osoby, która wsparłaby nasz Zespół na stanowisku:

Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Dzierżoniów (BHP/DZ/19)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna odznaczać się aktywnością i energią w działaniu, a do jej obowiązków będzie należało promowanie aspektów związanych z BHP w zakładzie produkcyjnym.

Główne zadania:

  • budowanie i ciągłe doskonalenie kultury bezpieczeństwa,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i organizacyjnych związanych bezpośrednio z bezpieczeństwem oraz higieną pracy,
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP i ppoż.,
  • współuczestniczenie w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych na terenie zakładu,
  • współpraca z pozostałymi działami w celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie szkoleń w obszarze BHP,
  • przygotowywanie i analiza raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP,
  • wsparcie działu BHP w gospodarowaniu odzieżą roboczą i środkami ochrony indywidualnej w ramach magazynu wewnętrznego.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w tym samym zakresie (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy) lub wykształcenie kierunkowe – średnie (technik bhp),
  • znajomość przepisów BHP, ppoż. i umiejętność zastosowania ich w praktyce,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności, wysokiej komunikatywności.

Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,
    • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
    • bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, wczasy pod gruszą).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail (prosimy o podanie w temacie nr ref.): rek[email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych klauzul:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska.
    • Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Cooper Standard Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy Cooper Standard (w szczególności CSF Poland sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie oraz „Cooper-Standard Automotive Piotrków” z siedzibą w Warszawie) i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach w analogicznym zakresie jak objęte zgodami wyrażonymi powyżej dla Cooper Standard Polska  Sp. z o.o.
    • Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem.

wtorek, 28.4.2015 13:33
wtorek, 20.8.2019 19:42
wtorek, 20.8.2019 00:00
piątek, 6.4.2018 16:30
piątek, 16.8.2019 12:51
środa, 14.8.2019 11:19
wtorek, 13.8.2019 15:03
poniedziałek, 12.8.2019 14:12
środa, 7.8.2019 16:16
piątek, 2.8.2019 16:06
środa, 31.7.2019 12:11
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
piątek, 12.5.2017 11:09
czwartek, 3.11.2016 18:04
czwartek, 25.7.2019 11:53
2
czwartek, 25.7.2019 11:08
wtorek, 23.7.2019 18:48
sobota, 1.9.2018 14:25
wtorek, 26.2.2019 19:40
poniedziałek, 4.1.2016 09:58
poniedziałek, 28.1.2019 09:03
środa, 16.1.2019 15:28
sobota, 7.1.2017 13:54
poniedziałek, 23.10.2017 18:17