PRACA - specjalista ds. kadr i płac

środa, 16.1.2019 12:15 1719

Obecnie POSZUKUJEMY :

Specjalistę ds. Kadr i Płac

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: BIELAWA

WYNAGRODZENIE : 3 500 BRUTTO

OPIS STANOWISKA

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej i kadrowej pracowników
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik)
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac lub kadr
  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy
  • Rozliczanie czasu pracy
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników
  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza (doświadczenie) z zakresu rozliczania czasu pracy
  • wykształcenie wyższe mile widziane kierunkowe
  • praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • znajomość obsługi programu PŁATNIK
  • znajomość pakietu biurowego Office

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

CV prosimy wysyłać ma maila: kadry@firmaelmont.pl