PRACA - Specjalista ds. marketingu i obsługi klienta

środa, 25.1.2023 09:41 1866

logo medora
Producent odzieży

medycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i realizacja działań marketingowych
  • tworzenie bazy klientów
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert dla klientów
  • nawiązywanie i podtrzymywanie  kontaktów (osobistych, telefonicznych, mailowych) z nowymi i potencjalnymi klientami
  • zbieranie ofert
  • negocjacje z kontrahentami
  • zarządzanie działaniami promocyjnymi (w tym: organizacja kampanii promocyjnych
  • tworzenie lub współtworzenie strategii marketingowych
  • współpraca z dostawcami i określanie warunków dostawy towaru (ceny, sposobu płatności, terminu, sposobu transportu itp.)
  • udział w oficjalnych spotkaniach oraz imprezach handlowych
  • obsługa mediów społecznościowych : Facebook , Instagram
  • obsługa sklepu internetowego i zamówień
  • sporządzanie planów, analiz i raportów sprzedażowych na potrzeby przełożonego

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • mile widziana obsługa Photoshopa
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobre zdolności  komunikacyjne

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  CV ze zdjęciem drogą mailową na adres: rekrutacja@medora.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"