PRACA - specjalista ds. sprzedaży

poniedziałek, 14.1.2019 08:52 2491

Salon Cyfrowego Polsatu i Plusa szuka

Specjalisty ds. Sprzedaży w Dzierżoniowie.

Twoje zadania:

+Profesjonalna obsługa klientów,
+Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych,
+Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
+Budowanie długotrwałej relacji z klientem.

Nasze oczekiwania:

+Zaangażowanie,
+Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
+Wykształcenie minimum średnie,
+ dobra znajomość obsługi komputera,
+Mile widziane doświadczenie w branży.

Oferujemy:

+Możliwość rozwoju osobistego,
+ Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
+Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej,
+ Motywacyjny system wynagradzania (3000,00  - 5000,00) zł brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres:

dzierzoniow_6802@dystrybutor.net.pl

lub osobiście w Punktach Cyfrowego Polsatu i Plusa
w Dzierżoniowie ul.Piłsudskiego( naprzeciw D.H. Eltus )
lub w Bielawie w Galerii Handlowej ul. 1-go Maja 28.

Administratorem danych osobowych jest PPHU WALENTEK z siedzibą ul. Wrocławska 22,58-200 Dzierzoniów. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji, a także w przypadku wyrażenia zgody dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.