PRACA - specjalista ślusarz - brygadzista w DUR

wtorek, 7.12.2021 15:19 2054

Wagony Świdnica sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do amerykańskiego koncernu THE GREENBRIER COMPANY, wiodącego producenta taboru kolejowego w Ameryce Północnej. W Europie jesteśmy w czołówce producentów wagonów towarowych. Firma posiada specjalistyczny sprzęt techniczny do produkcji taboru kolejowego, który pozwala na wykonywanie prac w sposób bezpieczny i w najwyższym stopniu zgodny z wymogami przepisów o produkcji wagonów towarowych.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

specjalista ślusarz  - pracujący brygadzista w  Dziale Utrzymania Ruchu

umowa: umowa o pracę, pełny etat, bez pośredników

system pracy: 3 zmiany, poniedziałek - piątek (6.00, 14.00, 22.00)

miejsce pracy: Świdnica, ul. Strzelińska 35

województwo: dolnośląskie

Podstawowy zakres obowiązków:

*  wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,

*  wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym,

* zgłaszanie zapotrzebowania na zakup i wymianę części maszyn,

*  usprawnianie procesu utrzymania ruchu w fabryce.

Ponadto, dodatkowo:

*  nadzorowanie i organizacja pracy dla zespołu mechaników,

*  planowanie, przydzielanie i rozliczanie zadań poszczególnych pracowników,

Wymagania (idealny kandydat):

• wykształcenie zasadnicze techniczne lub średnie techniczne,

• doświadczenie: min. kilku letnie jako ślusarz lub na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w przemyśle ciężkim,

• praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office),

• umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej: mechanicznej, hydraulicznej, pneumatycznej,

• umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,

• wysokie umiejętności organizacyjne,

• umiejętność pracy w zespole i mile widziane predyspozycje do zarządzanie zespołem

• dyspozycyjność - nastawienie zadaniowe.

Oferujemy/zapewniamy:

• pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę;

• dodatkowe ubezpieczenie medyczne;

• zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;

• duże możliwości rozwoju w obrębie jednej firmy - produkcja „od konstrukcji do gotowego produktu” na indywidualne zamówienia klienta;

• odpowiednie narzędzia pracy, udział w szkoleniach i kursach. możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Sposoby (do wyboru) złożenie swojej oferty pracy:

- C.V można wysłać drogą elektroniczną poprzez OLX - użyj przycisku Aplikuj i dołącz C.V.

- C.V można również dostarczyć do firmy (portiernia, adres poniżej)

Jeśli nie masz C.V. - zgłoś się do firmy (portiernia), aby pobrać i wypełnić ankietę personalną.

Siedziba firmy (miejsce pracy):

Wagony Świdnica sp. z o.o.

ul. Strzelińska 35

58-100 Świdnica

Firma WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych dla celów rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest Wagony Świdnica Sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Strzelińska 35, email: rekrutacjamalpagbrx.com, email inspektora ochrony danych osobowych: iodomalpagbrx.com

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wagony Świdnica sp. z o.o.(Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wagony Świdnica sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacjamalpagbrx.com.

Dostęp do przesłanego zgłoszenia rekrutacyjnego (CV) będzie miał wyłącznie zarząd spółki, dział kadr i podmioty upoważnione do prowadzenia procesu rekrutacji oraz osoby kierujące pracownikami w dziale, którego dotyczy rekrutacja. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani przekazywane poza granicę RP.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Jeżeli chciałby Pani/Pan złożyć sprzeciw co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym ( CV) , prosimy bezpośredni kontakt z działem kadr spółki Wagony Świdnica sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu także prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie CV na potrzeby przyszłych rekrutacji – przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania wcześniej wyrażonej zgody.