PRACA - starszy konstruktor

poniedziałek, 27.9.2021 16:44 2181

Misją firmy Neodynamic Sp. z o.o. jest optymalizowanie pracy maszyn przemysłowych przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych.

Starszy Konstruktor

Miejsce pracy: Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych maszyn przemysłowych wg wytycznych klientów
  • Modernizowanie istniejących maszyn
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz projektowej
  • Przygotowywanie wycen maszyn przemysłowych
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań budowy maszyn przemysłowych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora maszyn, mile widziane referencje
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen maszyn przemysłowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika itp.)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z pneumatyką, budową maszyn, automatyzacją procesów oraz bezpieczeństwem maszyn
  • Zdolności analityczne, samodyscyplina, umiejętność krytycznego myślenia i skrupulatność
  • Zaangażowanie w realizowane projekty
  • Biegła obsługa narzędzi CAD (Inventor, AutoCAD)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, komunikatywność
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie za poprawnie zrealizowane projekty
  • Pracę w ambitnym i przyjaznym zespole
  • Szkolenia branżowe
  • Ciągłość rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres:  m.wojtowicz@neodynamic.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Neodynamic Sp. z o.o. z siedzibą w Tyńcu Małym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Neodynamic Sp. z o.o. z siedzibą w Tyńcu Małym, przy ul. Krótkiej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.