PRACA - Tapicer

środa, 5.5.2021 09:31 774

 PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Dzierżoniów

I Opis stanowiska:

  • praca w systemie 1 zmianowym w godzinach 6:00 – 14:00
  • montaż tapicerki na stelaże krzeseł według ustalonej kolejności,

I Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie, pracowitość oraz precyzja,

I Oferujemy:

  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,
  • szkolenie w zakładzie pracy na stanowisko tapicer,
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od wyników pracy (system akordowy po okresie wdrożeniowym 3 – miesiące lub szybciej),
  • po okresie wdrożeniowym dodatki adaptacyjne,
  • szeroki pakiet premii dodatkowych (miesięcznych i kwartalnych),
  • pakiety socjalne (m.in. bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”),

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry@zebra.org.pl umieszczając w tytule: Oferta pracy Tapicer.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zebra Sp. z o.o. w zakresie obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych”