PRACA - TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU w Industrias Alegre

piątek, 24.5.2024 14:24 1172

Firma INDUSTRIAS ALEGRE POLAND Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące przeglądy, konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń peryferyjnych, produkcyjnych oraz instalacji budynkowych.
  • Utrzymanie technicznej ciągłości produkcji w zakresie mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń.
  • Kontakt z firmami serwisowymi.
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w obszarze technicznym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Minimum wykształcenie zawodowe techniczne.
  • Doświadczenie w pracy w zakładach przemysłowych (mile widziane doświadczenia z maszynami do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki, ekstrudery).
  • Umiejętność czytania rysunków i schematów.
  • Mile widziane uprawnienia SEP E1 min. do 1KV oraz suwnice.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Pracę w koncernie, który daje duże możliwości rozwoju i kariery międzynarodowej, wyróżniającą się niepowtarzalną i bardzo przyjazną atmosferę pracy.
  • Pracę w międzynarodowych zespołach projektowych.
  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży Automotive.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych.
  • Bezpłatny transport pracowniczy z kierunków Świdnica, Świebodzice, Ząbkowice Śląskie, Piława Górna, Bielawa, Dzierżoniów, Wrocław.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres:

magdalena-kaczmarczyk@ialegre.com  lub katarzyna-bogucka@ialegre.com