PRACA - Technolog

poniedziałek, 10.5.2021 12:59 1073

Światowy Lider w produkcji kabin do pomiaru kompatybilności elektromagnetycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technolog

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie procesów technologicznych dla wyrobów z branży mechanicznej
  • nadzór technologiczny i koordynacja wykonawcza na wydziałach produkcji,
  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji przy współpracy z konstruktorem,
  • przeprowadzanie odbiorów urządzeń oraz sporządzanie raportów,
  • normowanie i przygotowywanie danych do wycen.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne. Preferowany inżynier mechanik,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność pracy w zespole,

Jesteśmy firmą międzynarodową, działającą na rynku globalnym.

Oferujemy pracę wg. standardów europejskich (posiadamy system zarządzania jakością ISO 9001), możliwość stabilnej pracy w firmie o wysokich standardach organizacyjnych i bardzo  dobre wynagrodzenie

Benefity pozapłacowe:

Ubezpieczenie grupowe, bonusy świąteczne, posiłki w formie obiadu

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie na recepcję firmy lub przesłanie CV wraz ze zdjęciem  tylko w formacie PDF  na adres email:

kadry@frankonia-poland.com

Frankonia-Poland Sp. z o.o.
58-200 Dzierżoniów
ul. Brzegowa 105 a

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Frankonia Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie  przy ul. Brzegowej 105 a  dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."