PRACA w dynamicznie rozwijających się firmach

czwartek, 7.2.2019 09:24 3912

POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY W BIELAWSKIEJ WYTWÓRNI NAPOJÓW NA STANOWISKO :

 MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Bielawa

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Znajomość zasad związanych z obsługą klienta i magazynu
  • Rzetelność, sumienność, uczciwości

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Przyjazną  atmosferę

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów, surowców
  • Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej fizycznie i elektronicznie

CV proszę przekazywać drogą mailową biuro@bielawskienapoje.pl lub osobiście w siedzibie firmy .

Zatrudnię przedstawiciela-handlowca w browarze/Bielawska Wytwórnia Napojów.

Poszukuję kandydatów tylko z doświadczeniem w branży .

Wymagane prawo jazdy kat B .

CV proszę przekazywać drogą mailową lub osobiście w siedzibie firmy .

OPIS STANOWISKA:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • kontrola należności

WYMAGANIA:

  • doświadczenie handlowe minimum 4 lata, mile widziane w branży alkoholowej.
  • Umiejętność kształtowania długookresowych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy
  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces, kreatywność
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • realizacja standardów ekspozycji.
  • Prawo jazdy kat. „B”

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie stałe + prowizja)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wewnętrzne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Samochód służbowy + telefon służbowy
  • Przyjazną atmosferę

CV proszę przekazywać drogą mailową biuro@bielawskienapoje.pl lub osobiście w siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Projektanta Instalacji Elektrycznych

Miejsce pracy: BIELAWA

Jeśli posiadasz:

  1. Wiedzę w zakresie instalacji elektrycznych
  2. Praktyczną znajomość pakietu Office,
  3. Praktyczną znajomość programu Autocad

Cechuje cię:

  1. Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  2. Dążenie do rozwinięcia wiedzy w zakresie projektowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Chcemy powierzyć Tobie:

  1. Wspieranie pracy projektanta instalacji elektrycznych
  2. Tworzenie dokumentacji projektowej,
  3. Tworzenie projektów technicznych i wykonawczych,

Oferujemy:

  1. Stabilną pracę w młodym i zgranym zespole,
  2. Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  3. Niezbędne narzędzia pracy.

CV prosimy wysyłać ma maila: kadry@firmaelmont.pl lub osobiście w siedzibie firmy