PRACA w Steels - Specjalista ds. technicznych

poniedziałek, 26.7.2021 17:56 1039

W związku z dynamicznym rozwojem firma Steel.s w Żarowie poszukuje osoby na

stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych

Zakres obowiązków:

Wsparcie i udział w projektach modernizacji istniejących maszyn i urządzeń oraz instalacji
nowych,
Zarządzanie dokumentacją techniczną – aktualizacja dokumentacji technicznej,
Wsparcie procesów produkcyjnych w kwestiach technologicznych,
Znajomość wyrobów stalowo-hutniczych, blachy, wyrobów płaskich,
Znajomość procesu tłoczenia,
Raportowanie i analiza wskaźników produkcyjnych w Excel,
Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienie realizacji planu produkcji,

Wymagania:

Wykształcenie: wyższe techniczne – inżynierskie,
Duża samodzielność oraz wykazywanie własnej inicjatywy w działaniach,
Doświadczenie na samodzielnym stanowisku,
Znajomość języka angielskiego,
Odpowiedzialność, sumienność, terminowość i dokładność,
Znajomość pakietu MS Office/Excel
Umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

znajomość procesów produkcyjnych oraz doświadczenie w procesach obróbki stali,
znajomość branży metalowej, tworzyw sztucznych, pokrywania powierzchni (galwanizacja,
lakiernictwo itp.) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
Pracę w środowisku międzynarodowym.

Sposób aplikowania: CV prosimy przesyłać w języku angielskim na adres: hr@steels.pl

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).