PRACA - zatrudnimy na wiele stanowisk - SPRAWDŹ!

środa, 8.2.2023 12:33 7056

Wagony Świdnica sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do amerykańskiego koncernu THE GREENBRIER COMPANY, wiodącego producenta taboru kolejowego w Ameryce Północnej.   W Europie jesteśmy w czołówce producentów wagonów towarowych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

1/ SPAWACZ z uprawnieniami  spawania blach spoinami czołowymi w metodzie MAG  (135)

Osobom , które nie posiadają uprawnień do spawania w metodzie MAG (135) oferujemy możliwość udziału w szkoleniu i zatrudnieniu.

2/ OPERATOR SUWNICY  z uprawnieniami IS lub IIS

3/ MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

4/ OCZYSZCZACZ KONSTRUKCJI

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

5/ MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn
  • wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • znajomość podstaw mechaniki
  • samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • współudział w produkcji od podstaw całego, złożonego wyrobu;
  • duże możliwości  rozwoju w obrębie jednej firmy - produkcja „od konstrukcji do gotowego produktu” na indywidualne zamówienia klienta;
  • udział w szkoleniach i kursach.
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Od wszystkich kandydatów oczekujemy zaangażowania w pracy, rzetelności  i odpowiedzialności.

SPOSÓB ZŁOŻENIA PODANIA O PRACĘ:

prosimy przesłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym, pod podany adres firmy   z dopiskiem „ OFERTA PRACY”.

Firma WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Adres siedziby firmy:

Wagony Świdnica sp. z o.o. ul. Strzelińska 35  58-100 Świdnica lub   email :   rekrutacja@gbrx.com

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych dla celów rekrutacji

Administratorem danych osobowych jest Wagony Świdnica Sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Strzelińska 35, email: rekrutacja@gbrx.com , email inspektora ochrony danych osobowych: iodo@gbrx.com.Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wagony Świdnica sp. z o.o.(Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wagony Świdnica sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem  rekrutacja@gbrx.com .Dostęp do przesłanego zgłoszenia rekrutacyjnego (CV) będzie miał wyłącznie zarząd spółki, dział kadr i podmioty upoważnione do prowadzenia procesu rekrutacji oraz osoby kierujące pracownikami w dziale, którego dotyczy rekrutacja. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani przekazywane poza granicę RP.Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli chciałby Pani/Pan złożyć sprzeciw co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym ( CV) , prosimy bezpośredni kontakt z działem kadr spółki Wagony Świdnica sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu także prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie  CV  na potrzeby przyszłych rekrutacji – przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania wcześniej wyrażonej zgody.