komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 24 maja 2019

Joanny, Zuzanny

Promocje SALONU MEBLOWEGO ASAN w Dzierżoniowie

środa, 10.4.2019 14:48 , odsłony: 1870
kategorie artykułu:

W naszej działalności kierujemy się zasadą “sprawimy, że będziecie mieszkać piękniej i wygodniej” oraz "urządzaj się jak lubisz”.

W praktyce polega to na tym, że obserwujemy trendy wnętrzarskie, uczestniczymy w corocznych targach meblowych, gdzie prezentowane są nowe propozycje i staramy się pokazywać je w naszych salonach. Rynek producentów mebli jest ogromny.  Meble ,,kupujemy” oczami, dlatego oczywiście liczy się bardzo ich wygląd.

Z całej oferty wybieramy producentów, którzy gwarantują ładne, dobre i bezpieczne produkty za rozsądną cenę. W branży mebli tapicerowanych są to: GALA, WAJNERT, RAMETA i kilku innych mniejszych.
W meblach pokojowych tzw skrzyniowych: VOX, FORTE, WÓJCIK, TARANKO, SZYNAKA i kilku innych. Meble kuchenne takich firm jak WFM oraz KAM, szafy, garderoby i meble na wymiar firmy KOMANDOR, a materace polecamy firm JANPOL i SEMBELLA.

Salon meblowy ASAN w Dzierżoniowie mieści ok. 60 boksów z meblami, 2 studia kuchenne oraz studio materacy. Aby prezentować nowe kolekcje mebli, na bieżąco wycofujemy te starsze z rabatami sięgającymi 30, 40 a nawet 50% - patrz wyprzedaże na stronie www.mebleasan.pl.

Wspólnie z producentami mebli cyklicznie organizujemy akcje promocyjne z rabatami sięgającymi 10, 15 a nawet 20% - patrz promocje na stronie www.mebleasan.pl.

Wspólnie z bankiem BNP Paribas organizujemy promocje kredytów na zakupy ratalne 0% kosztów po stronie klienta.

Nasz salon meblowy w Świdnicy to niewielki showroom, w którym prezentujemy szafy i garderoby KOMANDOR oraz kuchnie ze sprzętem do zabudowy KAM.

Meble stanowią bliskie otoczenie człowieka, dlatego tak ważny jest ich wygląd, wygoda oraz funkcjonalność. Właściwie dobrane nie tylko cieszą nasze oko, ale pomagają nam dobrze wypoczywać i efektywnie pracować. Dzisiejsze produkty meblowe pozwalają dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkownika. W meblach tapicerowanych będą to: modułowa zabudowa pozwalająca uzyskać różne kształty i wymiary mebla oraz liczne dodatkowe funkcje, w tym funkcje spania, napędzane mechanicznie lub elektrycznie funkcje relaksu, regulowana głębokość siedziska, wysokość i kształt oparcia. W kuchniach to indywidualnie projektowana zabudowa wraz ze sprzętami AGD wbudowanymi w meble z ogromną ilością rodzajów frontów, blatów i szafek.

W materacach liczy się dopasowanie do ciężaru naszego ciała i indywidualnych preferencji oraz potrzeb zdrowotnych. W meblach pokojowych tzw skrzyniowych liczy się preferowany styl, kolorystyka, funkcjonalność a często dodatkowe oświetlenie oraz pomysłowość wyposażenia np. szafy czy barku.

Zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzania naszych salonów i rozmów z bardzo doświadczonymi doradcami klienta. Pozwoli to Państwu skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych poprawiających komfort mieszkania, z promocji organizowanych cyklicznie oraz z oferty  wyprzedażowej, pozwalającej zakupić produkty najwyższej jakości za nawet pół ceny.

Prosimy również o zaglądanie na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można bieżącą ofertę sklepu. Salon Meblowy ASAN

Dzierżoniów, ul. Tadeusza Kościuszki 2a/1

e-mail: [email protected]
tel.  +48 601 891 649

www.mebleasan.pl

 

 

czwartek, 23.5.2019 15:12
3
czwartek, 23.5.2019 09:55
3
wtorek, 21.5.2019 17:11
15
poniedziałek, 20.5.2019 11:22
piątek, 17.5.2019 00:00
1
czwartek, 16.5.2019 00:00
1
środa, 15.5.2019 10:00
2
środa, 15.5.2019 09:00
2
poniedziałek, 13.5.2019 10:00
7
czwartek, 9.5.2019 08:15
4
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
KOLONIE nad morzem
KOLONIE nad morzem
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Tomograf3D
Tomograf3D
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE