komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 24 lipca 2021

Kingi, Krystyny

„Przygoda z Tatą” – ruszyły zapisy na warszawską grę miejską z okazji Dnia Ojca

czwartek, 10.6.2021 14:28 , komentarze: 0 , odsłony: 243
kategorie artykułu:

W niedzielę 20 czerwca 2021 r. na terenie Warszawy odbędzie się wyjątkowa gra miejska „Przygoda z Tatą”, która przeniesie dzieci i ich ojców na pełen przygód archipelag skarbów.  Wydarzenie organizowane jest z okazji Dnia Ojca przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Zapisy trwają!

Celem gry miejskiej „Przygoda z Tatą” jest zaproszenie ojców do wspólnej, aktywnej zabawy z dziećmi. Uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania swojej wiedzy i sprawności dzięki zabawie w podróżników-odkrywców. Ich zadaniem będzie przeszukanie archipelagu skarbów i odnalezienie odpowiednich obiektów w centrum miasta. Na poszczególnych „wyspach” na graczy czekać będą zadania specjalne, których poprawne wykonani umożliwi zdobycie punktów. Liczyć się będą współpraca i zgranie zespołu, ale najważniejsza będzie dobra zabawa.

MIEJSCE STARTU GRY „Przygoda z Tatą”

Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca w Warszawie w okolicachŚródmieścia. Rozpoczęcie gry miejskiej zaplanowane jest na godzinę 11:00. Do zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny.Dokładne miejsce startu zostanie przekazane mailowo do zarejestrowanych uczestników.

- Nasza gra miejska „Przygoda z Tatą” to połączenie zwiedzania, mądrej rozrywki i aktywnie spędzonego czasu z dzieckiem. Intrygujące zagadki, zaskakujące zadania pozwolą przeżyć rodzinną przygodę, miło spędzić czas na świeżym powietrzu, stworzyć niezapomniane wspomnienia – powiedziała Marlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Na starcie każdy z zespołów otrzymapakiet startowy składający się z: karty gracza, mapy, balonów napełnionych helem oraz przypinek dla każdego członka zespołu. Tata jako kapitan drużyny otrzyma dodatkowo specjalny wielofunkcyjny komin.

- Wspólnie spędzony czas z tatąjest niezwykle ważny w życiu dziecka. Buduje więzi i daje poczucie bezpieczeństwa. Nie bez powodu mówi się, że tata jest pierwszym bohaterem syna i pierwszą miłością córki. Zachęcamy wszystkich ojców do uczestnictwa w „Przygodzie z Tatą” i podróży po archipelagu skarbów w poszukiwaniu ekscytujących przygód i wyzwań – powiedziała Barbara Socha, Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej, Pełnomocnik Rządu do Spraw Polityki Demograficznej.

ZAPISY I NAGRODY

Na wszystkich uczestników zabawy czekać będą liczne atrakcje, gadżety oraz edukacyjne nagrody w postaci gier planszowych. Dla wygranego zespołu przewidziano voucher na dwudniowy, rodzinny wyjazd. Z kolei za zajęcie drugiego miejscaprzewidziano nagrodę w postaci vouchera na całodzienne rodzinne warsztaty, a zdobywcy trzeciego miejsce otrzymają vouchery na kilkugodzinne, rodzinne warsztaty.

Zapisy są dostępne pod linkiem -http://przygodaztata.pl/. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin gry będą dostępne na stronie internetowejMinisterstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do dołączanie do wydarzenia już dzisiaj!

Więcej informacji o grze i jej zasadachznajduje się na FB wydarzenia -Gra miejska #PrzygodaZTatąoraz na portalu FacebookMinisterstwa Rodziny oraz Po pierwsze Rodzina, gdzie publikowane są materiały specjalne i aktualności.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 21 godz temu
3
wczoraj, 23 godz temu
czwartek, 22.7.2021 15:32
czwartek, 22.7.2021 13:40
czwartek, 22.7.2021 11:29
czwartek, 22.7.2021 11:25
czwartek, 22.7.2021 09:50
wtorek, 20.7.2021 13:37
2
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK