komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

czwartek, 4 czerwca 2020

Kwiryny, Franciszka

Sowi Bieg przełożony na 6 czerwca 2021 roku

poniedziałek, 4.5.2020 13:50 , komentarze: 0 , odsłony: 940
kategorie artykułu:

Od wielu tygodni przyglądaliśmy się sytuacji związanej z rozwojem pandemii koronawirusa. Zagrożenie epidemiologiczne wpłynęło bowiem praktycznie na każdą sferę naszego życia.

Wprowadzone obostrzenia i procedury bezpieczeństwa objęły w dużym stopniu także sport, a w ślad za tym również wydarzenia i imprezy sportowe.

Dla nas jako organizatorów Sowiego Biegu od początku najważniejszą kwestią było bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Tak duże przedsięwzięcie, jak organizacja biegu, którego trasa przebiega przez trzy miasta, wymaga od nas odpowiedzialności i działania zgodnego z prawem, ale także z własnymi przekonaniami. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie okoliczności i po wspólnej konsultacji z władzami powiatu oraz miast Bielawy, Dzierżoniowa i Pieszyc, a także z Bielawską Akademią Biegania, podjęliśmy trudną, ale jedynie słuszną w tym momencie decyzję.

Organizację Sowiego Biegu przekładamy na 6 czerwca 2021 roku. Nie możemy ryzykować zdrowia biegaczy, osób organizujących wydarzenie i kibiców. Zdrowie jest przecież najważniejsze.

Jedno pozostaje niezmienne – pierwsza edycja Sowiego Biegu będzie naprawdę wyjątkowa. Będą dodatkowe niespodzianki, nagrody dla uczestników i wspaniała atmosfera. Jak wiemy będzie to pierwsza edycja Sowiego Biegu, więc 6 czerwca 2021 ugościmy biegaczy w sposób, który zapamiętają na długo. Dlatego warto zostać z nami!

Pakiety startowe, które uczestnicy wykupili na ten rok, obowiązywać będą 6 czerwca 2021 roku.
Oczywiście osoby, które będę sobie tego życzyć, otrzymają zwrot kosztów opłaty startowej. W tej sprawie należy kontaktować się mailowo pisząc na adres: [email protected] Termin rezygnacji z pakietów startowych jest do 30 czerwca 2020 roku.

Uwaga! Jak już wcześniej napisaliśmy, na posiadaczy pakietów startowych będą czekać niespodzianki. Jedną z nich możemy zdradzić już teraz. Warto zostać z nami i nie rezygnować z pakietów startowych, ponieważ wszystkie osoby zapisane na nasze wydarzenie, chcielibyśmy zaprosić do udziału w Wirtualnym Sowi Biegu. Odbędzie się on 7 czerwca tego roku, czyli w dzień kiedy planowaliśmy start imprezy przed koronawirusem.

Każdy posiadacz pakietu startowego, który weźmie w nim udział i przebiegnie 12 km otrzyma od nas oryginalny, odlewany medal, który przygotowaliśmy na Sowi Bieg. Warunkiem jest oczywiście brak rezygnacji z pakietu startowego. Więcej szczegółów, w tym regulamin imprezy już wkrótce.

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

wczoraj, 20 godz temu
1
wtorek, 2.6.2020 12:50
piątek, 29.5.2020 13:45
wtorek, 19.5.2020 13:58
wtorek, 19.5.2020 13:00
poniedziałek, 4.5.2020 13:50
poniedziałek, 27.4.2020 14:30
1
czwartek, 12.3.2020 14:45
poniedziałek, 9.3.2020 12:20
9
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny