komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 22 lipca 2019

Marii, Magdaleny

Świetny półmetek sezonu dla zawodników Dzierżoniowskiego Juniora

piątek, 5.7.2019 07:00 , komentarze: 3 , odsłony: 552
kategorie artykułu:

Jak co roku Klub MULKS JUNIOR Dzierżoniów przystępuję do organizacji zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z całego Powiatu Dzierżoniowskiego. Na co dzień w klubie trenuje 50 osób w 3 sekcjach sportowych: Zapasy, Sumo oraz Mieszanych Sztuk Walk z Brazylijskim Jiu Jitsu. Zajęcia dla wszystkich prowadzą : Norbert Warchoł, Michał Bobrowski oraz Marzena Martyka, którzy posiadają uprawnienia oraz licencje związkowe.

W Kadrze Narodowej w zapasach w roku 2019 będą : Paulina Martyka, Sylwia Martyka, Filip Bednarek. W punktacji Ministerstwa Sportu i Turystyki zdobyliśmy 40 pkt. W tym roku zorganizowaliśmy IX Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT, Drużynowe Mistrzostwa Polski BJJ.

W dalszej części sezonu będziemy organizatorami Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Zapasach oraz Mistrzostw Polski Młodziczek w zapasach.

Wyniki zawodników i zawodniczek :

Sylwia Martyka – złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w Zapasach 57kg, srebrny medal Pucharu Polski Juniorek w zapasach 57kg, Brązowy medal w M/n Trunieju Zapaśniczym Seniorek 57kg Wolfurt. Złota medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek 59kg, Członek Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w zapasach 2016 -2018 oraz 2019 Juniorek.

Paulina Martyka – srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w zapasach 65kg, brązowy medal Pucharu Polski Juniorek 57kg.złota medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek w zapasach 68kg. Członek Kadry Narodowej Juniorek od 2017r.

Filip Bednarek – srerbny medalista Pucharu Polski Kadetów w Zapasach kat. 92kg.,brązowy medal Pcuharu Polski Kadetów 92kg, Srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski NO GI i GI, dwukrotny srebrny medalista VIII Ogólnpolskiego Turnieju NO GI i GI Fight w Dzierżoniowie kat. 81Kg juniorzy NO GI. IX miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach, Złoty medalista Mistrzostw Śląska Kadetów w zapasach 80kg, Złoty medalista Amatorskiej ligi MMA 77kg Obornuki Śląskie, Srebrny medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 92kg. Zwycięzki pojedynek na gali Bitw o Dzierżoniów. Członek Kadry Narodowej Juniorów Młodszych od 2017-2018r.

Grzegorz Mazur – brązowy medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo 55kg, V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczego w Bielawie

Milena Sawka – brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w Sumo 55kg, złota medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 55kg złota medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśczniego w Bielawie 50kg. Brązowa medalistka M/n Turnieju w Gogolinie 55kg

Natalia Kołosz – srebrna medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek w Zapasach kat. 62Kg, IX miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Zapasach 62kg

Wiktoria Szeliga – VII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w Sumo 55kg, brązowy medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w Sumo 55kg złota medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaś niczego w Pieszycach 54kg, srebrtna medalistka Ogolnopolskiego Turnieju w Krotoszynie 54kg srebrna medalistka M/n Turnieju w Bodzentynie 54kg, brązowa medalistka Międzynarodowego Turnieju Zapaśncizego w Bielawie 50kg, brązowa medalistka M/n Turnieju w Gogolinie 54kg

Natalia Zając – VIII miesjce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w Zapasach 65kg, VII miejse w Pucharze Polski Kadetek kat. 65Kg, X miejsce w II Pucharze Polski Kadetek 65kg, brązowa Medalistka Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek w Zapasach 62kg, brązowa medalistka M/n Turnieju w Gogolinie 73kg

Mariusz Konieczny– VII miejsc w Mistrzostwach Polski Młodzików w Sumo +75kg. złoty medalista Mistrzostw Śląska w Zapasach dzieci +66kg, srebrny medalista OTK Olsztyn 75kg, brązowy medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Krotoszynie 75kg, brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 75kg, brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 68kg., brązowy medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Bodzentynie 68kg, brązowy medalista Ogólnopolskiego Turnieju w Sieradzu 75kg, brązowy medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w Gogolinie 75kg, V miejsce w MMM Sumo +75kg

Daniel Konieczny – brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w Sumo 60kg, złoty medalista M/n Turnieju Zapaśniczego w gogolinie 57kg, srebrny medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Krotoszynie 57kg, brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 52kg, br azowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Pieszycach 57kg. V miejsce w MMM Sumo 60kg

Michał Kaczor – brązowy medalista Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczym w Bielawie 44kg, VII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Pieszycach 44kg

Antoni Kowalewski – brązowy medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo 40kg brązowy medalista Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w Krotoszynie 44kg, V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Bielawie 38kg. V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Pieszycach 41kg

Rozalia Kowalewska - srebrny medal Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Bielawie 55kg.

Paweł Sołogup – złoty medalistka NO GI FIGHT w Dzierżoniowie kat. 74Kg

Nikola Ostrowska- VII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Bielawie kat. 54kg

Michał Sołogup – brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.brązowym medalista NO GI i GI Fight w Dzierżoniowie kat. 66Kg juniorzy. Srebrny medal NO GI iGI Fight w Bielawie 66kg.

Łukasz Leszczyński – złoty medalista NO GI I GI FIGHT w Bielawie białe pasy 81kg, udział w gali MUAI Thai Open

Dawid Kuczyński – występ na gali Mmasakra IV – walka remisowa kat. 77Kg

Szymon Szady – srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.udział w gali Muai Thai Open oraz MMAsakra IV

Dominik Chorążyczewski – srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.udział w gali MUAI Thai Open

Marcin Chmielewski – złoty medalista Amatorskiej Ligi MMA Oborniki Śląśkie 93kg

Sebastian Paszkowski - srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Maciej Bobrowski – srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Alan Żygadło - brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Michał Kopeć - brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Michał Budny - brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Wojtek Grygoriew - brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski BJJ NO GI i GI.

Gratulacje dla zawodników reprezentujących nasz klub: Szymon Górny, Patryk Kierszko Daniel Goliński. Bartosz Kruk, Bartosz Pych Lipiński, Anna Czerwińska.

Zawody sportowe 2019

1. VIII Ogólnopolski Turniej NO GI i GI Fight 09.02.2019 Dzierżoniów

2. Międzynarodowy Turniej Seniorek 09-18.02.2019 Wolfurt Austria

3. Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Burmistrza Bielawy 16.02.2019 Bielawa

4. Mistrzostwa Śląska Kadetów w w Zapasach 1.03.2019 Ruda Śląska

5. Puchar Polski Kadetów w zapasach 08-10.03.2019 Koronowo

6. Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek w zapasach 15-17.03.2019 Karlino

7. Puchar Polski Kadetek w zapasach 15-17.03.2019 Karlino

8. Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o Puchar Gór Świętokrzyskich 23-24.03.2018 Kielce

9. Drużynowe Mistrzostwa Polski BJJ NO GI i GI 24.03.2019 Dzierżoniów

10. Puchar Polski Kadetów w zapasach styl wolny 5-7.04.2019 Komorniki

11. Puchar Polski kadetek w zapasach 5-7.04.2019 Komorniki

12. Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach 14-16.04 Międzyzdroje

13. Ogólnopolski Turniej UKS 26-28.04.2019 Olsztyn

14. Ogólnopolska Olimpia Młodzieży w zapasach kobiet 1-3.05.2019 Staszów

15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w stylu wolnym 3-5.05.2019 Kielce

16. Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy 11.05.2019 Pieszyce

17. Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy OTK 17-18.05.2019 Krotoszyn

18. Ogólnopolski Turniej BJJ & MMA 25.05.2019 Oborniki Śląskie

19.Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy 25.05.2019 Gogolin

20. Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Sumo 1-2.06.2019 Lublin

21. Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w Sumo 8.06.2019 Brzeg Dolny

22. Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo 14-15.06 Bielawa

23. Bitwa o Dzierżoniów Gala MMA 30.06 Dzierżoniów

 

 

Wasze komentarze

Brawo Junior
piątek, 05.07.2019 18:56 autor:
Gratulacje
piątek, 05.07.2019 11:28 autor:
sobota, 20.7.2019 00:30
poniedziałek, 15.7.2019 13:42
wtorek, 9.7.2019 11:00
39
poniedziałek, 8.7.2019 08:45
poniedziałek, 8.7.2019 09:00
11
poniedziałek, 8.7.2019 10:15
niedziela, 7.7.2019 13:00
środa, 3.7.2019 14:00
18
wtorek, 2.7.2019 12:35
wtorek, 2.7.2019 11:07
Tomograf3D
Tomograf3D
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Gabinet Kosmetyczny KM
Gabinet Kosmetyczny KM