Udany weekend SÓWEK Z Pieszyc

poniedziałek, 9.10.2017 23:00 1493 0

W sobotę SÓWKI walczyły w Ogólnopolskim turnieju zapaśniczym w Milicz a w niedziele walczyły w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Sumo w Krotoszynie.

Milena Sawka zdobywa srebro a Natalia Zając brąz w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Miliczu

W dniach 6-7 października w Miliczu odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Młodziczek i Młodzików w stylu wolnym. W zawodach rywalizowało 197 zawodniczek i zawodników z 20 klubów.

ULKS SOWA Pieszyce reprezentowały: Milena Sawka, która wywalczyła srebrny medal w kat. 44kg. oraz Natalia Zająć która zdobyła brązowy medal w kat. 62kg.

Milena Sawka Mistrzynią Polski Młodziczek w Sumo

W dniach 7-8 października w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetek, Kadetów, Młodziczek i Młodzików w Sumo. W zawodach udział brało 370 zawodniczek i zawodników z 30 klubów.

ULKS SOWA Pieszyce w Mistrzostwach reprezentowali: Milena Sawka oraz Natalia Zająć.

Najlepiej zaprezentowała się Milena Sawka, która wywalczyła złoty medal w kat. 45kg i została Mistrzynią Polski Młodziczek. W walkach eliminacyjnych odpadła Natalia Zająć w kat. 60kg i uplasowała się na XIII miejscu.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Pieszyce oraz Dolnośląskiej Federacji Sportu. Wielkie podziękowanie dla firmy ECO Marek Drozdowski z Pieszyc.

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia ogólnorozwojowe oraz treningi zapasów na Sale w Pieszycach ul. Kościuszki 6A we wtorki i czwartki godz 16,00-17,30.