Ważne zwycięstwo Żagwi

wtorek, 1.10.2019 09:03 2407 0

Wyjazd do Legnicy zawsze przysparza dodatkowych emocji. Spora rzesza kibiców drużyny miejscowej na trybunach, dość specyficzny klimat hali i jak na gospodarza przypada, że "nawet ściany pomagają".  Na całe szczęście tak było tylko w pierwszej połowie. Mocno zmotywowani ŻAGWIANIE zaczęli mecz dość nerwowo. I to raczej my goniliśmy wynik, a nie kontrolowaliśmy spotkanie. Nie potrafiliśmy wykorzystać podwójnej przewagi osobowej, nie zdobywaliśmy goli w stuprocentowych sytuacjach...ale tak było do 30 min, kiedy po gwizdku sędziowskim sygnalizującym zakończenie połowy na tablicy wyników widniał remis po jedenaście.
Z szatni wyszła całkowicie odmieniona ekipa, która przez pierwsze siedem minut wypracowała sobie cztero bramkową przewagę, a później seriami zwiększaliśmy dystans między nami, a Dziewiątką Legnica. Ostatecznie Żagiew odnosi ważne zwycięstwo (18-27) i dopisuje trzy punkty i 9 oczek do swojego dorobku...

Dziękujemy również naszym najwierniejszym sympatykom, którzy nie zawiedli i tym razem głośno i gorliwie dopingowali naszych zawodników.