Weronika Smaczyńska ze srebrnym medalem Pucharu Polski Kadetek w Zapasach

poniedziałek, 4.10.2021 09:55 1026 1

W dniach 1-3 października w Chęcinach odbył się III Puchar Polski Kadetek i Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach zmagało się ponad 88 zawodniczek z 40 klubów z całej Polski, Słowacji oraz Ukrainy oraz 110 zawodników z Polski, Niemiec, Słowacji, Armenii.

W turnieju MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowali Weronika Smaczyńska 61 kg oraz Mariusz Konieczny 110 kg.

To były kolejne dobre zawody w wykonaniu Weroniki. Miesiąc temu zdobyła złoty medal podczas Mistrzostw Polski LZS a tym razem zdobyła srebrny medal Pucharu Polski Kadetek w Zapasach. Pierwszy start w grupie kadetów zanotował Mariusz Konieczny. Niestety Mariusz jeszcze musi dużo pracować aby dorównać w nowym sezonie zawodnikom z wagi ciężkiej. Mariusz uplasował się w zmaganiach na V pozycji.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów. Wielkie podziękowanie dla firmy Domino Dzierżoniów, Fundacja Ziemi Dzierżoniowskiej, Rem-sen.pl materace za wsparcie młodych sportowców z naszego klubu.