ZATRUDNIMY OD ZARAZ - Sprawdź jakie stanowiska!

poniedziałek, 3.6.2024 13:08 2547

 

Wagony Świdnica sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do amerykańskiego koncernu THE GREENBRIER COMPANY, wiodącego producenta taboru kolejowego w Ameryce Północnej.   W Europie jesteśmy w czołówce producentów wagonów towarowych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na  stanowiska: 

SPAWACZ z uprawnieniami  spawania blach spoinami czołowymi w metodzie MAG  (135) 

SPAWACZ w metodzie Mag 135 - KURS z jednoczesnym zatrudnieniem

Osobom, które nie posiadają uprawnień do spawania w metodzie MAG (135, 136) oferujemy możliwość udziału w szkoleniu i zatrudnieniu. 

OPERATOR SUWNICY  z aktualnymi uprawnieniami

Osobom, które nie posiadają uprawnień do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego oferujemy możliwość udziału w szkoleniu i zatrudnieniu.

 

OFERUJEMY

  •          zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
  •          zatrudnienie na pełny etat;
  •          współudział w produkcji od podstaw całego, złożonego wyrobu;
  •          duże możliwości  rozwoju w obrębie jednej firmy - produkcja „od konstrukcji do gotowego produktu” na indywidualne zamówienia klienta;
  •          udział w szkoleniach i kursach.
  •          dodatkowe ubezpieczenie medyczne

 

Od wszystkich kandydatów oczekujemy zaangażowania w pracy, rzetelności  i odpowiedzialności.

 

SPOSÓB ZŁOŻENIA PODANIA O PRACĘ:

prosimy przesłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym, pod podany adres firmy     z dopiskiem „ OFERTA PRACY”.

Firma WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Adres siedziby firmy:

Wagony Świdnica sp. z o.o., ul. Strzelińska 35 58-100 Świdnica  lub  email:   rekrutacja@gbrx.com

 

 

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych dla celów rekrutacji

Administratorem danych osobowych jest Wagony Świdnica Sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Strzelińska 35, email: rekrutacja@gbrx.com , email inspektora ochrony danych osobowych: iodo@gbrx.com. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wagony Świdnica sp. z o.o.(Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wagony Świdnica sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem  rekrutacja@gbrx.com . Dostęp do przesłanego zgłoszenia rekrutacyjnego (CV) będzie miał wyłącznie zarząd spółki, dział kadr i podmioty upoważnione do prowadzenia procesu rekrutacji oraz osoby kierujące pracownikami w dziale, którego dotyczy rekrutacja. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani przekazywane poza granicę RP. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.  Jeżeli chciałby Pani/Pan złożyć sprzeciw co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym ( CV) , prosimy bezpośredni kontakt z działem kadr spółki Wagony Świdnica sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu także prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie  CV  na potrzeby przyszłych rekrutacji – przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania wcześniej wyrażonej zgody.