Komentarze (45)

Pimpuś sadełko czwartek, 18.08.2022 14:00
Najgorsze jest to, że wielu już go "skazało" bez znajomości jakiejkolwiek sytuacji dotyczącej sprawy. Zwyczajnie większość ludzi podchodzi do takich spraw na zasadzie jest podejrzenie...czyli winny. Najpierw trzeba udowodnić tę winę by komuś życie zabrać bo było nie było jego życie zmieniło się nie do poznania. Jak czytam różne wpisy to wynika z nich, że wszyscy już wiedzą, że jest sprawcą...a może by się tak zastanowić nad tym dlaczego ktoś już poukładany, ojciec, mąż, funkcjonariusz, człowiek, którego Straż Pożarna była całym życiem...bardzo dobrze merytorycznie przygotowany do pełnienia określonych funkcji...społecznik i zwyczajnie porządny gość miałby się zdecydować na takie postępowanie. Przyznajcie się sami przed sobą, kto wziął pod uwagę to, że być może dla pewnych person jego osoba była niewygodna i również być może bały się jakiegoś rozliczenia...wszyscy wiemy, że Krzysztof jest ambitnym człowiekiem i nienawidzi obłudy i zakłamania w słowach i czynach. Całą resztę niech każdy sobie dopowie...zanim ktoś z Was kogoś oskarży i skaże niech się zastanowi co się mogło wydarzyć po drodze. W mojej opinii sytuacja uderzyła nie w tę stronę i obawiam się o jej właściwy rozwój.
piątek, 19.08.2022 10:39
Pozwolę sobie nie zgodzić z tą opinią na temat pana B. W samych superlatywach opisujesz jego osobę a taki święty to on nie jest. Niby taki ambitny, społecznik, nienawidzi obłudy a utrzymywał kontakty z lokalnymi opryszkami (łagodnie nazywając). To jest dopiero obluda. Z jednej strony fajny gość mogło by się wydawać a z drugiej poznajemy jego prawdziwe oblicze
No i to merytoryczne przygotowanie.... uśmiałem się do lez
.
Aneta sobota, 20.08.2022 23:53
Święta Prawda!! To prawdziwy strażak i obywatel.. widoczne był nie wygodny...albo za ambitny...a w tych czasach to się nie sprawdza!! Krzysiek to ...dobra dusza.. przemiła osoba..Prawda zwycięży!!!
Spawacz nr 2 wtorek, 20.09.2022 19:16
Oczywiście że prawda zwycięży paragrafów na na koncie dużo i to dużego kalibru. A Krzys najlepiej lubiał patrzeć na swoje dwie małe gwiazdki na pagonach aż mu to weszło w nawyk i jak zwracali się do niego panie kapitanie bo tego się domagał w taki właśnie sposób sam się dowartościowywał.Krzysiu już jako inżynier chyba nauczyłeś się spawać w technologii MIG bo jak byłeś technikiem tylko to jakoś Tobie to nie szło aż uszkodziłeś spawarkę i byłeś pośmiewiskiem przez dlugi czas. To były fajne czasy a,opowiadasz o tym kolegom na grzybach czy tylko jak zostałeś ofiarą politycznych rozgrywek i jak zostałeś wrobiony aż w tyle paragrafów. Aż nie do uwierzenia jak los się odwrócił od takiego zacnego człowieka.
Justysia wtorek, 23.08.2022 01:43
Mniej alkoholu w sobotę i będziesz szczęśliwsza. A prawda odnośnie oskarżonego jest jedna. Powinien siedzieć za swoje czyny i nawet tzw klika dzierzoniowska nic tu nie poradzi bo jak dostali info o zrzutach i dowodach to doszli do wniosku że to jest chory z nienawisci człowiek i nie ma sensu się angażować w przegraną sprawę.
Instrybutor piątek, 19.08.2022 11:24
Trzeba być chorym na głowę żeby pisać nie skazujecie go bez wyroku, bez dowodów a samemu pisać że może ktoś się bał rozliczeń i go wrabia. Dawaj dowody obłudniku że ktoś go wrabia, no dawaj. W końcu otwórzcie oczy obrońcy pana Krzysztofa. Akurat miałem nieprzyjemność poznać tego pana i jestem wstanie uwierzyć w te oskarżenia
piątek, 19.08.2022 14:55
I na cholerę ta litania? Przecież "Wolne Sądy" go uniewinnią bez względu na dowody. Platfusów się nie puszkuje. Zobaczycie.
Mecenas piątek, 19.08.2022 16:44
A może tak zapytać kolegów z którymi pracował jak się zachowywał oskarżał co robi po dziś dzień jaki był przyjacielski ze na żadnej zmianie służbowej nie chcieli z nim współpracować aż wreszcie poszedł do Kłodzka i co też go nie chcieli i w Świdnicy też aż go zabrali zakutego w kajdanki z pracy na oczach całej komendy. Po co wymyślać historie wyssane z palca . Policja za darmo nie zakuwa ludzi w kajdanki. Zlecał podpalenia samochodów ludzi z którymi pracował kto tak postępuje zdrowy na umyśle człowiek, oficer szanującej się służy czy psychopata i chory z nienawiści do całego świata człowiek. Do tego jeszcze kupowanie od lokalnych zlodzieji zamówionego wcześniej towaru czyli paserka. Tak postępuje człowiek który występował w niebieskim gangu na plakatach i pchał się do polityki taki bandyta, farsa. Ślizgał się latami na znajomosciach kształtując swój nieskazitelny wizerunek medialny jaki to on porządny i miłośnik zwierząt poniekąd. Wyrządził wiele złego bardzo wielu ludziom wiele krzyw zrobił swoim postępowaniem i najwyższy czas napiętnować tego pana na wsze czasy aby w przyszłości nie czynił podobnie. Odizolować i jak się uda w co wątpię resocjalizować w ZK.
Xxx niedziela, 21.08.2022 07:52
Widzę pimpuś że nie znasz prawdziwej twarzy Krzysia B. ilu ludzi zniszczył i zgnoił to można by książkę napisać. Ile donosów poszło i nie tylko.....
Sadełko Pimpusia piątek, 19.08.2022 18:48
Myślę, że może być zupełnie odwrotnie. Taki poukladany to nikt nie uwierzy, że to on i nikt nawet nie pomyśli, żeby wziąć go pod uwagę, a tu okazało się, że zupełnie inaczej... Najciemniej pod latarnią.
Paweł piątek, 19.08.2022 18:54
Krzysiu to największy hipokryta, jakiego w życiu poznałem. Krytykuje wszystko i wszystkich, przy czym prawdą jest tylko to, co sam uważa za właściwe. Na pozór wesoły gość, ale pod tą maską skrywa się osoba zdolna robić innym ludziom krzywdę, aby tylko postawić na swoim. Ten kto go poznał to wie, że to straszny człowiek. Wystarczy mieć odmienne od niego zdanie, by zostać jego wrogiem. Jest przy tym mściwy. Jak widać po tytułach artykułów i sprawie sądowej zdolny jest do wszystkiego. Dzięki Bogu że nie dostał się w wyborach, bo aż strach pomyśleć, jakie miałby wówczas możliwości. On ambitny i nienawidzący obłudy i zakłamania? Kłamie szybciej niż koń biega. On niewygodny dla kogoś? Tocząc wokół siebie ferment i spiski doprowadził do tego, że skłócił się ze wszystkimi kolegami. Społecznik? W życiu niczego za darmo nie zrobił. Jak się za coś zabiera, to tylko z myślą o profitach. Wystarczy zapytać o niego w miejscach jego pracy, to się można przekonać, jaki na prawdę Krzyś był.
kucharka rosolowa piątek, 19.08.2022 21:06
Ale mnie ubawiłaś swoimi „bezstronnymi” wynaturzeniami obronnymi, że ho, ho. Może zastanowisz się nad swoim życiem i czy warto jest je sobie dalej niszczyć przez tego potencjalnego bandytę. A może w ramach przypomnienia sobie kilku faktów sprzed bodajże 10 lat zastanowisz się kto wtedy chciał pozbyć się wspólnego życia, bo przyg*****ł sobie np. fajną kasjereczkę z PSB. I paradoksalnie, jak wówczas ten wg ciebie wspaniały mąż, człowiek, społecznik, itp. radził się przy rosołku swojego kumpla ze służby, jak ma sobie życie układać dalej to on mu doradził, aby się zastanowił czy warto…… I widzisz, tak się życie potoczyło, że obecnie ten strażak żałuje, że nie doradził mu inaczej. Z pewnością zaoszczędziło by Ci to wielu problemów i zmartwień, a zwłaszcza trwania z obłudnikiem, kłamcą i manipulantem – współczuję. A Ty dalej uważaj, że Policja prowadząc sprawę, Prokuratura stawiając zarzuty, to są amatorzy i nie znają się na swojej robocie.
Sadełko Pimpusia piątek, 19.08.2022 22:08
A może właśnie dlatego, że "poukladany" i nikt nie będzie myślał, że to on?
Kronikarz niedziela, 18.09.2022 19:00
Zastanawiam się jaki obłudnik pisał ten komentarz. Chyba taki co zna Krzysia tylko opowieści. Znam tego pana osobiście i powiem że nawet bym nie chciał mieć go jako sąsiada bo bym musiał zainwestować w monitoring. Przygotowany merytorycznie to on jest do kręcenia lodów z szarą strefą Dzierżoniówa a nosił mundur jako przykrywkę do wybielania swojej osoby i nawet politykiem chciał zostać. Broń nas Boże od takiego elementu co mu się jeszcze władzy zachciało to nie Pruszków ani Wołomin. Karierę zrobił na układach i donosicielstwie i na związkach zawodowych ale jak się na nim poznali pożegnali ozięble z DDZ potem trafił do Kłodzka ale żeby pistować stanowisko trzeba mieć wiedzę i umiejętności a tu znowu się nie sprawdził więc ruszył dalej na podbój tym razem Świdnica ale przyjechali kominiarze i wyprowadzili w kajdankach w biały dzień pana kapitana i do aresztu w DDZ ot błyskotliwa kariera pana kapitana
ZNAJOMY DODAM BYŁY niedziela, 18.09.2022 19:32
Wszyscy miłośnicy i wrogowie Krzysia może ktoś odkupi od niego chatę hipoteką bo emerytura mała w robocie jednej pożegnali drugiej pożegnali za życiorys i umiejętności a krechy trzeba płacić no i zapłacić za spalone samochody kolegów plus Volvo przy okazji i fanty sklepowe trochę się tego nazbierało ale to dopiero początek Krzysztofie zobowiązań do uregulowania jak dostaniesz działkę czyli sprawa przegrana doliczą koszty do rachunku. Nie jestem twoim wrogiem ale wcale Ci nie współczuję bo za krzywdy których się dopuściłeś należy się zapłata i zadośćuczynienie nie wspomnę o przeprosinach.
środa, 24.08.2022 11:57
Ostatnio słyszałem jak pani Agnieszka (żona oskarżonego) rozpowiada na mieście jak to wrabiają jej męża. Może pani Agnieszko czas najwyższy poprosić męża o pokazanie akt sprawy, wtedy przestanie pani brednie odpowiadać. No chyba,że biedny miś Krzyś nie chce się podzielić tymi informacjami
Aneta niedziela, 21.08.2022 00:06
Krzyś..oddany swojej pracy ..z pasją przemiły człowiek ..komu aż tak się naraził ..żeby takie pomówienia robić ..za ambitny..za czysty .... wszystko co piękne dobre w naszym kraju trzeba zniszczyć Krzysiu ..trzymaj się i nie daj się,!!
xx poniedziałek, 22.08.2022 12:06
Ponoć wiele osób uważało na początku, że przemiły i oddany pracy, ale po czasie wychodziło jak jest naprawdę. Pani się nie denerwuje, tylko porozmawia z ludźmi którzy coś przeżyli na własnej skórze... Jest dużo do opowiadania. Pozdrawiam
kronikarka niedziela, 21.08.2022 18:55
Pani Aneto – ten wg Pani fałszywego mniemania przemiły, ambitny, czysty, jegomość nie dalej jak rok temu wraz z innym byłym strażakiem był oskarżony o kierowanie w internecie np. na Dobie pod adresem jednego ze strażaków tzw. kalumnii i oszczerstw uderzających przede wszystkim w rodzinę tego strażaka (teksty nie do zacytowania!!!!!). Jego kompan miał honor, a wie Pani jak „wybrnął” z kłopotów ten chodzący ideał, potencjalny kryminalista ????? Wskazał w sądzie na rozprawie swoją żonę Agusię, że to ona zrobiła !!! A na marginesie – może przyjmie Pani do swojej wiadomości, że ten wg Pani oddany swojej pracy osobnik pozostawił po sobie bardzo złe wspomnienia u zdecydowanej większości (ok 90%) strażaków jednostki ratowniczogaśniczej w Dzierżoniowie. A jak im Pani nie zawierzy to proszę pofatygować się do Kłodzka czy Świdnicy – tam pomimo krótkiej przygody służbowej w porównaniu do ddz wspomnienia po nim są również negatywne. Pozostaje mi na koniec wierzyć Pani Aneto, że nie była/jest Pani w jakiejś bliskiej/intymnej relacji z oskarżonym. Jego żona chyba by tego nie wytrzymała.
ZenonBąbalina niedziela, 21.08.2022 20:40
Jak Krzyś jest taki zajebisty, społecznik, chodzące złoto, profesjonalista, oddany formacji, inżynier nad inżyniery itp. itd. to po wygranej sprawie niech zgłosi się na nowo do straży pożarnej. Właśnie ogłosili nabór, a i pewnie poczekają na takiego profesjonalistę i w dodatku wielkiego humanistę. Taki prof. Bartoszewski pożarnictwa!
himos piątek, 19.08.2022 13:19
Noooo!Brawo! BREAKING NEWS . Jak tak dalej pójdzie to już następny przekaz będzie na żywo.
czytelnik sobota, 20.08.2022 20:40
O co chodzi, nic nie rozumie z tej mowy prokuratora. Ble,ble,ble
piątek, 19.08.2022 13:29
A pod komentarzami za zdjęciu biega nagi prokurator .Parodia.
sobota, 20.08.2022 10:45
Osobnik zbędny dla społeczeństwa . Męt.
akordeon z klawiszami sobota, 20.08.2022 09:53
Policjanci mieli niezły ubaw. Dawno nie mieli do czynienia z tak głupim zlecającym przestępstwa, co dowody na siebie dał im jak na dłoni. Podobno jak siedział w areszcie to stał się pośmiewiskiem na cały ancel.
pawlak sobota, 20.08.2022 05:15
Odkurzacz klocki lego,a o kole od rowera to nie wspomnieli
XXX piątek, 19.08.2022 23:16
Pimpuś Sadełko. Jak jest już na ławie oskarżonych to mu bliżej do ciemnej strony mocy, a jak zadawał się z takim drugim Gościem jegomościem co jest w Akcie Oskarżenia, to już jest obłudny. Że składał mu zamówienia, w to też go wrobili. Cieszę się że rozprawa jest jawna i taka powinna być, a jak dalej nie wierzysz to idź posłuchaj, i się wstydź za Swojego Kolegę, Inni też powinni się Wstydzić co mu wcześniej Cztery Litery Ratowali, to się nazywa obłuda.
Gość piątek, 19.08.2022 18:53
Klocki z nim układasz że się tak martwisz o niego.
John piątek, 19.08.2022 16:54
z komentarza poniżej wywnioskować można, że Krzysiu pod przykrywką lub jego małżonka dołączyli się do komentowania artykułu :-) Wiem jedno. Jak byłby taki cudowny i wspaniały, jak sam się poniżej określił, to nie znalazł by się na sali sądowej z takimi oskarżeniami.
Tomasz piątek, 19.08.2022 11:06
Wiele rozpraw , a DOBA.pl zajmuje się tylko Krzysztofem B. ? inne sprawy nie są tak chętnie opisywane , to przykre i bardzo niskie realizować prywatną niechęć, bo wszystko na to wskazuje . Napiszcie jak go skażą lub nie skażą , ale o tym raczej nie będzie wzmianki.
Gość czwartek, 18.08.2022 10:14
Nawet jak zapadnie wyrok wskazujący,kto mu odbierze świadczenia emerytalne.Chlop ma wyrąbane
X czwartek, 18.08.2022 13:19
Poinformuj wtedy komendanta głównego o tym ze został skazany o ile zostanie, do 3 lat wstecz może zabrać możesz uargumentować ze to niesprawiedliwe .. bo i tak jest .. ze dostał emeryturę.. może chociaż mu ją obniży;)
Sprawiedliwy piątek, 19.08.2022 21:33
Ale bzdura. Świadczenie emerytalne zabierają wyłącznie wtedy gdy w trakcie służby doszło do przestępstwa o charakterze korupcyjnym.
Stefan czwartek, 18.08.2022 14:49
Nic mu nie zrobią to aktywny działacz PO
czwartek, 18.08.2022 10:17
Niezmiennie zastanawia mnie dlaczego następna rozprawa ma być za trzy miesiące (bywa że przerwa jest dużo dłuższa) a nie jutro lub pojutrze.
czwartek, 18.08.2022 13:46
Mnie też.
czwartek, 18.08.2022 14:09
Pretensje do pewnego magisterka ( tytuł uzyskany z trudem na trójkach),który od 7 lat reformuje a na sprawy czeka się dwa razy dłużej.
piątek, 19.08.2022 14:06
To nie jest nowa sytuacja, tak było od dawna, powiedziałbym "od zawsze". Jakaś reforma mogłaby to naprawić, ale oczywiście nie taka jaką wymyślił sobie nieuk Zero.
czwartek, 18.08.2022 16:15
Współczuję im - w taką pogodę pocić się w tych togach. Dobrze, że nie noszą peruk jak w UK;-)
Saba czwartek, 18.08.2022 16:07
No szkoda chłopaka, czasami działamy impulsywnie
Strona poszkodowana też mogła być wredna i skończyło się tak nie inaczej
czwartek, 18.08.2022 14:35
Krzysiu, to ty??
Bielawianin czwartek, 18.08.2022 09:27
Pod wariograf! Jeśli nie ma nic na sumieniu to się okaże inie ma że tego, tamtego itd...
czwartek, 18.08.2022 17:42
Wariograf by zwariował
czwartek, 18.08.2022 16:36
racja !!!!!!!!!!!!
Ja czwartek, 18.08.2022 11:45
Ciekawe czy tą łyche to pił przy pracach remontowych przy użyciu nabytego sprzętu, sprzątaniu czy może układaniu klocków?