[FOTO] Dobry występ zawodników świdnickiego "Gryfa" na Mistrzostwach Polski w Będzinie

poniedziałek, 15.4.2024 10:22 153 0

Z bardzo dobrej strony pokazała się dwójka  zawodników UKS Taekwon-do Gryf Świdnica na Mistrzostwach Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w formułach Point Fighting i Light Contact oraz Kick Light Kadetów Starszych i Młodszych Polskiego Związku Kickboxingu w Będzinie.

W zawodach do których zgłoszonych ponad 1000 zawodników Hubert Jasinowski zdobył srebrny medal w formule point fighting juniorów kat. -79 kg. Marcel Zieliński natomiast w formule KickLight w kat. kadetów starszych - 47 kg po bardzo wyrównanej walce przegrał z zawodnikiem z Gliwic, który finalnie zdobył brąz w jednej z najbardziej obsadzonych kategorii zawodów. Mimo przegranej należą się słowa uznania za stoczony na wysokim poziomie pojedynek. Kierownikiem ekipy był trener Waldemar Zdebski.