komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 10 lipca 2020

Sylwany, Witalisa

[FOTO] Świebodziczanka Paulina Kotfica wygrała morderczy Triathlon Karkonoski!

środa, 18.9.2019 12:09 , komentarze: 0 , odsłony: 1217
kategorie artykułu:

W minioną sobotę Paulina Kotfica zawodniczka GVT BMC Triathlon Team zwyciężyła w kolejnej odsłonie morderczego Triathlonu Karkonoskiego. Imponujący wynik 06:06:15 dał jej również czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów, gdzie liczyli się także mężczyźni. 

Szósta edycja popularnego "Karkonoszmana" tradycyjnie rozpoczęła się w Zamku Czocha. 1900 metrów pływania w lodowatej fosie zamku - nie stanowiło dla Pauliny żadnego problemu. Z wody wyszła jako pierwsza kobieta, a przed nią znajdowało się jedynie dwóch zawodników. 

Trasa kolarska liczyła 90 kilometrów i prowadziła przez bardzo wymagający teren. Uczestnicy z Zamku Czocha udali się w kierunku Świeradowa Zdrój, Szklarskiej Poręby, Piechowic, a następnie pokonali podjazd pod "Zachełmie". Ostatnią trudnością na rowerze był podjazd z Sosnówki do Karpacza. W tej miejscowości znajdowała się druga strefa zmian. Paulina cały czas prowadziła w rywalizacji pań, a w łącznej klasyfikacji była trzecia. 

"Na koniec" pozostał morderczy półmaraton biegowy. Trasa prowadziła m.in przez Przełęcz Karkonoską, a meta usytuowana była na szczycie Śnieżki. Ostatecznie zawodniczka mieszkająca w Świebodzicach na mecie zameldowała się jako czwarta, ale w klasyfikacji Pań była najlepsza. 

 

Wasze komentarze

środa, 8.7.2020 10:44
poniedziałek, 6.7.2020 09:49
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica