[FOTO] Utalentowani sportowcy z wizytą u burmistrza Świebodzic

środa, 29.11.2023 15:53 507 0

We wtorek, 28 listopada burmistrza Świebodzic Pawła Ozgę odwiedzili utalentowani sportowcy z Klubu Taekwon-do Taipan.

Zawodnicy w dniach 27-29 października br. startowali w Mistrzostwach Europy  ITFU w Las Rozas de Madrid w Hiszpanii. Spośród ok. 1100 uczestników z całej europy, świebodziczanie zdobyli bardzo wysokie wyniki i pochwalili się Burmistrzowi swoimi osiągnięciami.

• Kacper Graca zdobył mistrzostwo europy w walkach light contakt,
  • Jakub Gmur zajął 3 miejsce w walkach light contakt indywidualnych oraz 3 miejsce w walkach drużynowych,
  • Aleksander Szymański zdobył 5 miejsce w walkach light contakt oraz 5 miejsce w układach formalnych.

Wspaniały sukces odniósł również sam trener Jarosław Włochal, który wywalczył brązowy medal w walkach light contact, niestety ze względów służbowych nie mógł uczestniczyć w spotkaniu. Burmistrz pogratulował zdobytych medali i doskonałych wyników na arenie międzynarodowej. Podziękował także za piękną promocję miasta. Urząd Miasta dziękuje trenerowi za pracę i poświęcony czas włożony w przygotowanie podopiecznych do zawodów. W ramach podziękowania burmistrz Ozga wręczył gościom dyplomy oraz upominki.