[WIDEO] Skrót meczu Słowianin Wolibórz - Polonia-Stal Świdnica

sobota, 19.3.2022 22:34 1310 1

19 marca, piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica zmierzyli się z trzecim w stawce, bardzo groźnym beniaminkiem rozgrywek – KP Słowianinem Wolibórz. Słowianin w tym meczu był gospodarzem, jednak ze względu na bardzo zły stan boiska w Woliborzu, mecz rozgrywany był na  głównej płycie boiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Skład gospodarzy (formalnie to zespół Słowianina): Brandl, Adamczyk, Krzymiński, Caique, Kierkiewicz, Dereń, Pierzchalski, Barski, Wojtal, Fatianov, Bońkowski.

Skład gości: Kot, Paszkowski, Sowa, Kasprzak, Kozachenko, Białasik, Szuba, Kusio, Myrta, Trzyna, Dubas.

Bramkę dla gospodarzy zdobył Caique w 17 minucie. W  89 minucie kontra rywali i bramka samobójcza.

Końcowy wynik: KP Słowianin Wolibórz - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 2:0 (1:0)