komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

[WIDEO] Urzędnicy i policjanci przyjęli wyzwanie #GaszynChallenge

piątek, 12.6.2020 09:16 , komentarze: 1 , odsłony: 2595
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze policji pełniący służbę w powiecie świdnickim oraz urzędnicy Gminy Świdnica włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Wszyscy „pompowali”dla chorego Wojtusia z Galewic.

Akcja strażaków ochotników z Gaszyna (woj. łódzkie )zapoczątkowana lokalnie swoim zasięgiem w krótkim czasie objęła niemal całą Polskę… a nawet wykroczyła już poza granice kraju. Zasady wyzwania są bardzo proste. Nominowana osoba lub przedstawiciele nominowanych instytucji muszą wykonać zadanie w ciągu 48 godzin polegające na zrobieniu 10 pompek i wpłacie minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji na samej wpłacie minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które muszą jak najszybciej podjąć wyzwanie i wykonać wymienione zadanie oczywiście w ciągu 48 godzin.

Zbierane fundusze będą przeznaczone na terapię genową w Stanach Zjednoczonych (LINK DO ZBIÓRKI). Akcja stała się niezwykle popularna i objęła swoim zasięgiem całą Polskę.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ludzi z całej Polski, ale także poza jej granicami Wojtuś otrzyma najdroższy lek świata. Niestety, pozostałe dzieci także czekają na swoją szansę, dlatego zbiórka i wyzwanie trwa nadal!

KPP Świdnica

Po wykonaniu zadania funkcjonariusze świdnickiej komendy nominowali do jego wykonania funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, Aresztu Śledczego w Świdnicy, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie.

GMINA ŚWIDNICA

 

Urzędnicy nominują: Gminny Zespół Oświaty oraz Świdnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Bystrzycy Dolnej.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
wtorek, 28.7.2020 08:25
poniedziałek, 27.7.2020 11:56
2
poniedziałek, 13.7.2020 13:38
poniedziałek, 29.6.2020 11:01
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki