1 urodziny HIPERBAR w Świdnicy. Skorzystaj z urodzinowych promocji!

poniedziałek, 20.9.2021 10:39 1421

27 października br. HIPERBAR Centrum Terapii Tlenowej przy ul. K. Wielkiego 5 w Świdnicy obchodzi 1 urodziny. Wszyscy, którzy odwiedzą w tym dniu HIPERBAR będą mogli skorzystać nie tylko z atrakcyjnych promocji, ale także porad fizjoterapeuty, podologa oraz dietetyka.

O zaproszonych specjalistach: 

Fizjoterapeutka  - mgr. Jagoda Młyńczyk, współwłaścicielka Hiperbaru
Pomoże wam w zakresie usprawniania takich schorzeń jak:
ORTOPEDIA
dyskopatia lędźwiowa | dyskopatia szyjna | rwa kulszowa | rwa ramienna |
przeciążenia kręgosłupa | bolesny bark | zwyrodnienie stawu biodrowego
zwyrodnienie stawu kolanowego | łokieć tenisisty | łokieć golfisty|
stany po skręceniach i zwichnięciach | usprawnianie po zabiegach ortopedycznych |
wady postawy
KARDIOLOGIA
rehabilitacja po zawale | rehabilitacja po by-pass | rehabilitacja w niewydolności serca
lub naczyń krwionośnych
GERIATRYCZNYCH
poprawa sprawności fizycznej | poprawa funkcji chodu | poprawa samodzielności Pokaż mniej
Ale to nie koniec! Jagoda może zaoferować Wam również hipnoterapię, hirudoterapię (leczenie pijawkami), masaże lecznicze, bańki chińskie, terapię igłową oraz taping (plastrowanie). 

Podolog - Sabina Kuzynowska - mgr kosmetologii spec. podolog.
Zabiegi higieniczne, lecznicze oraz pielęgnacyjne stóp i paznokci w gabinecie podologicznym lub w zaciszu Twojego domu.
Osiem lat doświadczenia w obsłudze klienta w salonach kosmetycznych i SPA w Polsce i za granicą jako kosmetolog, manicurzystka/ pedicurzystka i masażystka. Przez ostatnie 6 lat swoje doświadczenie zdobywałam w warszawskich klinikach i salonach kosmetycznych. 
Moja fascynacja i pasja do zabiegów upiększających na stopy i paznokcie rąk zaczęła sie już 12 lat temu, a z czasem przerodziła się w chęć pomocy innym w trudnościach związanych z codzienna aktywnością, spowodowanych zmianami na skórze stóp i paznokci.

Dietetyk - Agnieszka Biernat
Dietetyk, specjalista ds. dietoprofilaktyki, właścicielka Gabinetu Dietoterapii. Autorka książek „Dieta, która żywi i leczy” oraz „Zdrowiej jesz – zdrowiejesz!”. Znana z programów radiowych i telewizyjnych oraz podcastów poświęconych profilaktyce zdrowotnej. Aktywna propagatorka zasad zdrowego odżywiania i ekologicznego stylu życia, preferująca holistyczne podejście do zdrowia. Specjalizuje się w dietach wegetariańskich, w tym wegańskiej (31 lat osobistego doświadczenia), w nietolerancjach pokarmowych (m.in. histaminy, glutenu, laktozy), w chronicznym zmęczeniu, wyczerpaniu nadnerczy, kłopotach z pamięcią, demencji i chorobie Alzheimera, pomocy w nadwadze i niedowadze, cukrzycy, SM, RZS, chorobach skóry, grzybicach oraz pasożytach. Współpracownik Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Oddziału Dolnośląskiego, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Łuszczycę. Możliwe są konsultacje we Wrocławiu, Zagórzu Śląskim oraz online. 

WIĘCEJ informacji o PROMOCJACH znajdą Państwo na Fb -  https://www.facebook.com/hiperbar.swidnica/Tlenowa terapia hiperbaryczna jest jedyną efektywną metodą dostarczania tlenu do wszystkich komórek ciała. Lekarze często zalecają pacjentom tego typu zabiegi, bo działanie komory hiperbarycznej znalazło zastosowanie w dziesiątkach chorób i dolegliwości. Ostatnie badania dowodzą, że tlenorapia pomocna jest także przy stopie cukrzycowej, czy boreliozie, ale również w leczeniu chorób oczu wywołanych niedokrwieniem.
Intensywna praca, stres, niezdrowe odżywianie, smog, siedzący tryb życia – z tym wszystkim każdego dnia mierzy się nasz organizm. Gdy nie nadąża się regenerować, tworzą się zwyrodnienia, stany zapalne. Pojawiają się przewlekłe schorzenia, pogarsza samopoczucie, zaczynają nas dotykać tzw. choroby cywilizacyjne.  Dodatkowo jesień i zima to okres wzmożonej zachorowalności na grypę i przeziębienia. Można temu przeciwdziałać stosując tlenoterapię hiperbaryczną.- Zabieg jest całkowicie bezpieczny, dlatego z komory mogą korzystać zarówno małe dzieci, dorośli jak i osoby starsze – zapewniają Jagoda Młyńczyk i  Damian Polański, właściciele Centrum Terapii Tlenowej HIPERBAR w Świdnicy. - Bezpośrednio przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad z pacjentem w celu wykluczenia możliwości wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Po wejściu do komory pacjent zakłada maskę tlenową a ciśnienie w niej jest stopniowo podwyższane i podtrzymywane na poziomie docelowej wysokości. Sesja hiperbaryczna trwa około 60 minut. Przed zakończeniem terapii ciśnienie stopniowo jest obniżane do poziomu ciśnienia atmosferycznego. Następuje dekompresja. Przez cały czas zabiegu czuwamy nad jego prawidłowym przebiegiem. Tlen dzięki podwyższonemu ciśnieniu rozpuszcza się w płynach ustrojowych organizmu. Jest go wielokrotnie więcej i dociera do miejsc chorych najczęściej słabo ukrwionych.

 Tlenoterapia hiperbaryczna świetnie wspiera terapię farmakologiczną wzmacniając  organizm. To sposób na lepsze zdrowie, wsparcie regeneracji organizmu a nawet  na relaks.

Świętuj urodziny razem z Hiperbar!  Serdecznie zapraszamy.


 

HIPERBAR Centrum Terapii Tlenowej
ul. Kazimierza Wielkiego 5
58-100 Świdnica
rejestracja telefoniczna - 515 985 242

 

 

 

STRONA: https://hiperbar.swidnica.pl/

FB:  https://www.facebook.com/hiperbar.swidnica/

UWAGA! W Centrum stosuje się wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z Covid-19