komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 4 sierpnia 2021

Dominika, Protazego

Akcja charytatywna dla Zuzi

wtorek, 15.6.2021 08:26 , komentarze: 0 , odsłony: 204
kategorie artykułu:

Za nami kolejna fantastyczna impreza charytatywna zorganizowana specjalnie dla Zuzi Wieczorek. 

Podczas imprezy rozegrany został turniej piłki nożnej dzieci z rocznika 2012 i młodsi. Odbyły się niezapomniane konkurencje: „Bij Mistrza”, w której każdy mógł  zmierzyć się z Mateuszem Brzuchaczem na tzw. „wioślarzu”, w konkurencji „Sprawdź celność” sprawdzić swoje „oko” rywalizując z Adą Kurdzielewicz zawodniczką Ekstraligi Kobiet w piłce ręcznej, ponadto potarczować z Mariuszem Cieślińskim w konkurencji „Tarczuj z Mistrzem”. Była też możliwość zrobienia sobie zdjęcia na motorze motocrossowym Mistrza Polski w motocross Eryka Farańskiego i zakręcenia manetką gazu.

Uczestnicy akcji mogli posilić się pysznym ciastem, które zostało upieczone z sercem oraz rozgrzać gorącą kawą lub herbatą.

Podczas akcji prowadzona była również licytacja m.in.: voucherów  do pizzerii, na basen albo przelot szybowcem nad Świebodzicami. Na zakończenie rozegrany został mecz charytatywny piłki nożnej Siłacze vs Drużyna Artura Wieczorka, w którym brali udział również m.in.: organizatorzy akcji Maciej Więcek i Tomasz Meges, a także Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej Szymon Król, zapewniając  mnóstwo emocji i dobrej zabawy.

Wszyscy bardzo chętnie przekazywali datki na leczenie małej Zuzi Wieczorek, która także wraz z rodzicami uczestniczyła w akcji.

Gratulujemy i dziękujemy organizatorom, a także partnerom i wszystkich mieszkańcom oraz przyjezdnym, którzy uczestniczyli w akcji, wspierając Zuzię.

 

Wasze komentarze

wtorek, 3.8.2021 12:42
wtorek, 3.8.2021 08:22
poniedziałek, 2.8.2021 13:36
piątek, 30.7.2021 09:36
1
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD