komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 26 stycznia 2021

Tymoteusza, Michała

Jak pokonać łysienie androgenowe?

piątek, 27.11.2020 13:20 , odsłony: 142
kategorie artykułu:

Okazuje się, że to pochodna testosteronu o nazwie DHT (dilhydrotestosteron) jest odpowiedzialna za łysienie adrogenowe. Substancja ta powoduje kurczenie się mieszków włosowych, co wpływa na wypadanie i wcześniejsze osłabienie struktury włosów. W tym artykule podamy dostępne preparaty, które mogą zatrzymać proces wypadania włosów. Sprawdź dostępne leki na łysienie androgenowe, które są inhibitorami enzymu DHT, czyli sposobem na zahamowanie szkodliwego procesu.

Leki miejscowe na łysienie – jakie wybrać?
Ważne aby zażywać preparaty zawierające minoxidil, czyli pochodną piramidyny. Lekarstwa tego typu zwiększają ciśnienie krwi, odżywiają i utleniają mieszki włosowe. Minoxidil zamienia włosy o słabej strukturze, we włosy mocne i silne. Postaw na regerację, która jest potrzebna do zahamowania wypadania włosów i odbudowania ich od podstaw. Pierwsze efekty zobaczysz już po dwóch miesiącach kuracji. Niestety na całkowity rozrost włosów trzeba czekać ponad rok. Lekarstwa z mixodilem mają także inne zalety, na przykład udrażniają kanały potasowe i regulują proces przepływu krwi.

Leki doustne – czy naprawdę pomagają klientom?
Finasteryd oraz dutasteryd to związki steroidów syntetycznych. Choć brzmi to enigmatycznie, są one związkami hamującymi działanie dilhydritestosteronu. Leki zawierające te składniki są polecane mężczyznom, ponieważ wpływają na gospodarkę testosteronem. Aby cała kuracja przyniosła spodziewane efekty, tak jak w przypadki minoxidilu, powinna trwać około dwunastu miesięcy. Leki podawane doustnie również są skuteczne. Leki te są dostępne w aptekach, na receptę lekarską. Jak widać do pełni sukcesu konieczna jest konsekwencja i wiara w efekty. Metodę poleca się młodym osobom, które chcą zażegnać problem braku własów.

Przeszczep włosów – alternatywa dla każdego
Jak się okazuje, poza lekarstwami podawanaymi w różnej formie można z łysieniem coś zrobić także w inny sposób. Wystarczy znaleźć klinikę przeszczepu włosów, która podejmuje się rozwiązywaniem problemów z łysieniem. Dobrym pomysłem jest transplantacja włosów, którą świadczy chirurgia plastyczna. Ta innowacyjna metoda pozwala na zażegnanie wypadających włosów raz na zawsze. Ponadto na efekty nie trzeba długo czekać, co jest przewagą nad konkurencyjnymi preparatami. Poza tym efekty są murowane, a jeśli postawisz na kadrę fachowców, nie masz najmniejszych powodów do obaw. Z usługi przeszczepiania włosów korzystają kobiety i mężczyźni na całym świecie. Metamorfozy zachodzą każdego dnia.

A Ty? Wiesz jaka metoda będzie najlepsza dla Ciebie?

 

 
poniedziałek, 25.1.2021 11:08
niedziela, 24.1.2021 13:37
niedziela, 24.1.2021 13:18
niedziela, 24.1.2021 13:04
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D