komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 16 stycznia 2021

Marcelego, Włodzimierza

Jakie promocje świąteczne w salonach VISION- Twój Optyk, Twoje Okulary? Wygraj VOUCHERY [KONKURS]

czwartek, 26.11.2020 11:30 , odsłony: 1938
kategorie artykułu:

W salonach optycznych VISION- Twój Optyk, Twoje Okulary, znajdziemy oprawy okularowe renomowanych marek w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukasz opraw od Guessa, Tousa, Furli, Victoria`s Secret,  Mexxa, Evy Minge, Caroliny Herrery, Harley Dawidsona, Fili, Red Bulla i wielu innych to odwiedź jeden z salonów  VISION. Pierwszy salon powstał w pasażu Tesco w 2009 roku. Kolejne dwa otworzyły się w tym roku i mieszczą się w pasażu Kauflanda oraz przy ul. Długiej 28.

- W Świdnicy działamy od  11 lat, jednak w branży optycznej pracujemy znacznie dłużej. Wkrótce minie już 17. rok. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie wielu klientów - mówi Sławomir Bryjak, współwłaściciel salonów VISION w Świdnicy. – Dziękujemy naszym klientom, że są z nami od początku. Że dzięki nim mogliśmy otwierać kolejne punkty. To również dla wygody naszych klientów powstały dwa kolejne salony, aby klienci mieli do nas zawsze po drodze. Jesteśmy zgranym i ambitnym zespołem stale podnoszącym swoje umiejętności. Zdobywana przez lata wiedza przerodziła się w pasję, która nas napędza i każdego dnia sprawia, że podążamy za modą i panującymi trendami. W każdym salonie posiadamy kolekcję setek oprawek znanych i uznanych marek okularowych, które charakteryzują się jakością i oryginalnym wzornictwem. Poprzez częste dostawy cały czas uzupełniamy naszą ofertę o nowe modele, dzięki czemu wyprzedzamy konkurencję i dajemy naszym klientom szybki dostęp do nowości.

Wszystkie salony VISION- Twój Optyk, Twoje Okulary posiadają  gabinet optometryczny. Optometryści podczas badania wzroku wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy. Ich nauka nie skończyła się wraz z końcem studiów, ponieważ ciągle podnoszą swoją wiedzę licznymi szkoleniami. Optometrysta najpierw przeprowadza krótki wywiad medyczny, po którym następuje bezbolesne i bezstresowe badanie wzroku. Jeśli posiadamy receptę, okulary lub dokumenty medyczne warto zabrać je ze sobą na badanie.

- W naszym zespole posiadamy doświadczonych optyków okularowych, którzy służą Państwu fachową poradą w doborze właściwych okularów, Oferujemy najwyższej jakości produkty optyczne, soczewki kontaktowe, modne oprawy okularowe,  okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Stawiamy na jakość, profesjonalizm i zadowolenie klientów, dlatego nasz zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Nasze salony to ludzie, na których zawsze możemy liczyć. Tworzymy zgraną, optyczna rodzinę- z uśmiechem zapewnia Sławomir Bryjak

Warto odwiedzić specjalistów w dziedzinie korekcji wad wzroku w salonach optycznych VISION - Twój Optyk, Twoje Okulary i skorzystać z przedświątecznych promocji, których będzie wiele.

Wśród nich:  

  1. Bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów.
  2. Przy zakupie kompletnej pary okularów, druga para wraz z dodatkowym etui i ściereczką z mikrofazy  gratis.
  3. Okulary z podstawową powłoką z antyrefleksem już za 99 zł.
  4. Możesz mieć dwie pary soczewek progresywnych w cenie prawie jednej, gdyż za tą drugą parę płacisz tylko 100 zł.
  5. Promocja Mikołajkowa- sam losujesz swój rabat. 

I wiele innych. 

SZCZEGÓŁY W SALONACH LUB NA FB -https://www.facebook.com/salonoptycznyvision/?ref=page_internal 

W  Salonach VISION - Twój Optyk, Twoje Okulary nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka otrzymując gwarancję jakości produktów oraz dwuletnią gwarancję na okulary i bezpłatny serwis. 

Zainteresowanym podajemy dane adresowe: 

Salon optyczny VISION

Pasaż Tesco ul. Strzegomska 2

tel. 74 851 97 48

 

 

Salon optyczny VISION

Pasaż Kaufland ul. Ceglana 2

tel. 74 663 11 50

 

 

Salon optyczny VISION

ul. Długa 28

tel. 74 663 43 60

 

 

KONKURS!

Dla czytelników Doba.pl mamy 3 vouchery wartości 100 zł każdy do wykorzystania w salonach optycznych VISION. Żeby je otrzymać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:  Kiedy pojawiły się pierwsze przyrządy, które można by nazwać okularami?  Na Państwa maile czekamy do 02.12 (środa) do godz. 22.00 pod adresem: konkursydsw@doba.pl W temacie prosimy wpisać: VISION, a w treści oprócz odpowiedzi także imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

ROZSTRZYGNIĘCIE

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile
Pierwsze przyrządy, które można by nazwać okularami pojawiły się już w X wieku u Arabów. W tym samym czasie Chińczycy poprawiali ostrość wzroku patrząc przez kryształy. W Europie zaś okulary korekcyjne pojawiły się w XIV wieku.  

Vouchery otrzymują: Bogucka Paulina, Teresa Martynowicz, Paulina Uchańska

 
dzisiaj, 9 godz temu
czwartek, 14.1.2021 18:21
9
środa, 13.1.2021 13:11
1
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki