komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 6 sierpnia 2020

Slawy, Jakuba

[FOTO,WIDEO] Schetyna w Świdnicy: wybierzmy Polskę uśmiechniętą

niedziela, 22.9.2019 12:52 , komentarze: 60 , odsłony: 14776
kategorie artykułu:

W niedzielę, 22 września do Świdnicy przyjechał lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Osią konferencji było przede wszystkim zachęcenie Polaków do wzięcia udziału w wyborach 13 października.

- Te wybory zadecydują o najważniejszych decyzjach dla naszej Polski i naszej przyszłości oraz przyszłości kolejnych pokoleń. Wybierzmy Polskę uśmiechniętą, gdzie jest dobra współpraca pomiędzy rządem a samorządem. Dziś zaciska się zęby i szuka się wrogów, a to nie jest dobry wybór - mówił Schetyna.

W trakcie spotkania Grzegorz Schetyna podkreślał także, że barwy polityczne nie są najważniejsze a kluczem do sukcesu jest słuchanie mieszkańców konkretnego regionu. 

- Chcemy by Dolny Śląsk miała taką samą prędkość jak reszta Polski. Dziś rozmawiamy o problemach, a wśród nich najczęściej powtarzane są te związane ze zdrowiem. Ostatnie 4 lata to przecież fatalny czas dla służby zdrowia, i nie ma co tu ukrywać. Te wszystkie rzeczy, które słyszymy bierzemy sobie do serca, dodają one siły do rozwiązywania tych problemów - dodał Tomasz Siemoniak.

Głos zabierali także poszczególni kandydaci z listy Koalicji Obywatelskiej.

- Mamy program i wiemy jak go zrealizować, a nasza kampania nie trwa od wczoraj, ale trwa cały czas- mówiła posłanka Monika Wielichowska.

- Jako świdniczanka znam nasze problemy. Chcę pomagać i wiem jak to robić. Idźcie na wybory, bo to bardzo ważne - apelowała Teresa Świło.

Justyna Bereśniewicz, doba.pl

 

Wasze komentarze

PO zakładali sztuczne szczęki i gadają
wtorek, 24.09.2019 10:17 autor:
Tłumów nie było na spotkaniu ze Schetyną w takim duzym
poniedziałek, 23.09.2019 10:59 autor:
Po co się dzielić na te dwa obozy. Wybór między...
niedziela, 22.09.2019 16:38 autor: LOLzXD
mamy to co mamy... też mi wytłumaczenie. Przez takich jak...
poniedziałek, 23.09.2019 08:33 autor: puknij się
Masz u mnie flaszkę. To jest właśnie głos rozsądku. A i...
niedziela, 22.09.2019 18:07 autor: Nobody
nic z tego wybieram PIS !
niedziela, 22.09.2019 13:07 autor: ddddddddddddddd
Ja teź wybieramPIS.!!!
niedziela, 22.09.2019 15:42 autor:
I ja oczywiście też.
niedziela, 22.09.2019 15:48 autor:
DOKLADNIE! PIS JEST DOBRY, NA DZIECI DAJA, DZIEKI TEMU NIE...
niedziela, 22.09.2019 16:48 autor: Dżesika#50GroszyZaWpis
Hehe, niezły troll. Sama prawda:D
poniedziałek, 23.09.2019 08:30 autor: tylko Palikot!
Patole i nieroby..
niedziela, 22.09.2019 21:37 autor: Gosc
śmiech przez łzy
niedziela, 22.09.2019 21:14 autor: Grzegorz
Ja też, wolę posłuchać Morawieckiego.
niedziela, 22.09.2019 13:17 autor:
Bo ten z krzywym ryjem przynajmniej kłamie z uśmiechem na...
niedziela, 22.09.2019 13:34 autor: Katolik
Liczyłem na tłumy!!
niedziela, 22.09.2019 21:17 autor: Szeryf
Jakoś pamięć mnie nie zawodzi i mam nadzieję, że innych też: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera watowska 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego

niedziela, 22.09.2019 19:17:31 autor: Ziomal

Mieli 8 lat i dupa dupa była
niedziela, 22.09.2019 16:57 autor:
p. Siemoniak przywiózł te słynne tablice Mendelejewa i na ich...
niedziela, 22.09.2019 17:59 autor: merytoryczny
Precz z PO
niedziela, 22.09.2019 18:25 autor: Jola
woow ! jaki tłumyyyy !!!
niedziela, 22.09.2019 17:56 autor: asd
Grzesiowe picuś glancuś
niedziela, 22.09.2019 16:33 autor: Lim
Nie wybieram PiSu po ostatnich aferach i hejtach
niedziela, 22.09.2019 14:05 autor: Bez PiSu
Ale tłum ludzi. Nic tu po nich.
niedziela, 22.09.2019 13:36 autor: Wyborca