komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 28 listopada 2020

Leslawa, Zdzislawa

[WIDEO] Rodzina mężczyzn zatrzymanych za pobicie policjantów zabiera głos [nowe nagranie]

wtorek, 15.9.2020 08:52 , komentarze: 93 , odsłony: 43057
kategorie artykułu:

Wracamy do sprawy pobicia funkcjonariuszy policji do jakiego doszło w Pastuchowie 12 września. Podejrzani usłyszeli zarzuty. Rodzina mężczyzn twierdzi jednak, że policjant nieprawidłowo dokonał próby zatrzymania 25-latka i dlatego ojciec ruszył mu na ratunek.

Przypomnijmy. Patrol został wezwany do pobicia jednego z mieszkańców wsi, 32-letniego Łukasza. Podejrzanym był 25-letni Adam S. 

Na przesłanym naszej redakcji filmie z początku interwencji widać jak jeden z policjantów usiłuje zatrzymać 25-latka stosując chwyt obezwładniający, czyli jeden z najlżejszych środków przymusu bezpośredniego. 

Zdarzenie miało początek przy sklepie gdzie mój syn został uderzony dwa razy przez Łukasza S. i przy sklepie mu oddał. Mąż nie wtrącał się w to, a później Łukasz podwiózł mojego męża pod drugi sklep. Tutaj kolejny raz syn razem z tym rugi zaczęli się szarpać. Po chwili był spokój i usiedli na ławkach. Następnie przyjechała policja i wtedy jak mąż już szedł do domu, policjant zaczepił go i zaczął szarpać za koszulkę. Adam zwrócił uwagę, że ojciec nie ma nic z tym wspólnego i wtedy policjanci rzucili się na niego, i jeden go dusił. Syn zaczął krzyczeć, że się dusi więc mąż najpierw prosił, by go puścili a później wszystko widać na filmie. Mąż po prostu chciał chronić syna i zadziałał impulsywnie - opowiada kobieta.

Według informacji prokuratury jeden z zatrzymywanych mężczyzn podawał fałszywe dane. Obaj byli pijani: ojciec miał 2 promile, syn 1,5 promila. Nie byli wcześniej karani. 15 września sąd podejmie decyzję o tym czy zastosowany zostanie jako środek zapobiegawczy tymczasowy areszt, o co zawnioskowała prokuratura.

Za czynną napaść na policjantów, znieważenie ich, mieszkańcom Pastuchowa grozi do 10 lat więzienia.

 [FOTO] Ojciec z synem pobili policjantów. Usłyszeli kilka zarzutów!

 

Wasze komentarze

I bardzo dobrze. Policja jest od tego, by nam służyć, utrzymujemy ich. Jeśli nas atakują, trzeba zdzielić po pysku.
niedziela, 04.10.2020 10:46 autor: A.C.A.B

Czyli policja ma prawo udusić nam dziecko a my musimy bezradnie na to patrzeć?
sobota, 26.09.2020 13:38 autor:

Pies powinien być posłuszny bo jest na służbie
niedziela, 20.09.2020 19:17 autor:

Dlaczego policjanci w zagrożeniu swojego życia nie zastrzelili tych ludzi? W USA czy Holandi ojciec z synem byliby już dawno po pogrzebie. ale niestety taką mamy wyszkoleni policję że to teraz oni bedą odpowiadać za stworzenie zagrożenia.
sobota, 19.09.2020 07:31 autor: Bigos

to był czynny napad na policjanta i policjant powinien uzyć broni palnej ... było by o dwóch pijaków mniej.
piątek, 18.09.2020 10:42 autor: teresa

Bardzo dobrze *** pieprzonych patoli wiesniakow jeszcze jakis tam krotki film ktos z tej patologicznej rodziny nagral cytuję...dusi go dusi go i huj mogl go udusić jednego menela mniej SZACUN DLA POLICJI
piątek, 18.09.2020 23:37 autor: Roza

Nie rozumie was idioci co piszecie ze policja moze wszystko bo w USA policja tak robi . A co z tymi psami co zabili chlopaka paralizatorem ? Zenada większość z was to cymbały nic więcej zycze wam aby waszych bliskich spotkało cos zlego ze strony policji i aby was dotknęła tragedia zobaczymy wtedy co powiecie bezmózgi
wtorek, 15.09.2020 21:34 autor: Iwan 74

Pokazali Policji kto rządzi. Każdy powinien ich lać w ryj.
środa, 16.09.2020 15:39 autor: Hawudepe

Witam.Tak sie zastanawiam dlaczego policja bije dusi torturuje morduje i za takie tortury i morderstwo przyklad Stachowiaka z wrocka dostaje max 2,5 roku wiezienia a zwykly obywatel za to ze bronil syna przed byc moze podobna sytuacja moze dostac do 10 lat.Czy obywatele nie moga sie bronic przed brutalnoscia policji?Wiadomo co rzecznik i media napisza ze biedni policjanci i taka krzywda imsie stala a ja sie pytam kto zwroci zycie tym ludziom ktorych policja zamordowala w majestacie prawa .
czwartek, 17.09.2020 16:06 autor: Marcin

Byli agresywni, to dostali za swoje. Nie ma usprawiedliwienia dla patoli. Jak by sie dał zatrzymac normalnie do wyjasnienia, to by nic nie było. Próbowałe baran jeden z drugim przykozaczyc to maja za swoje. Zaraz bedzie ze wracali ze mszy do domu a źli policjanci sie na nich żucili. Brawo policja!
wtorek, 15.09.2020 10:23 autor: 10 lat

CO TO ZA PICIE ALKOHOLU OBOK SKLEPU PRZY GŁÓWNEJ ULICY W PASTUCHOWIE.W POBLIŻU JEST SZKOŁA I PLAC ZABAW DLA DZIECI.GDZIE JEST POLICJA.A DO TEGO NIEKTÓRZY SMAKOSZE PO WYPICIU KILKU PIW WSIADAJĄ NA ROWER I SOBIE JADĄ DO DOMU.
wtorek, 15.09.2020 10:12 autor: KRZYSZTOF

Tam jest z boku kawiarnia pod chmurką .
wtorek, 15.09.2020 11:04 autor: rysiek

wtorek, 15.09.2020 20:26 autor: ...

Wolność alkoholikom!
wtorek, 15.09.2020 12:40 autor: Alkomat

Patologia to wy jesteście komentujący. Sugerujecie sie filmem wyrwanym z kontekstu. W moim mniemaniu inaczej to odbieram.
czwartek, 17.09.2020 01:02 autor: emerytowany oficer policji

Biedna patologia, po alkoholu odważni, a jak trzeźwi to my nic nie zrobili. Powinni jednego odstrzelić dla zasady, i w tamtym rejonie byłby spokój.
środa, 16.09.2020 21:18 autor: Obywatel

Moim zdaniem policja powinna móc użyć broni w obronie własnej i zastrzelić lub postrzelić takich debili po to mają broń, jak bandyta atakuje policjanta musi się liczyć z tym, ze ma on prawo użyć wszystkich dostępnych mu środków technicznych a nie szarpać się ze 100kg swinia, ale żyjemy w kraju gdzie bandyta może wszystko a normalni ludzie muszą uważać żeby nie przekroczyć obrony koniecznej.
środa, 16.09.2020 19:52 autor: Anna

Hahaha. Patologia jak zwykle niewinna. Zła policja ich po szarpał a... Hahahah
wtorek, 15.09.2020 18:24 autor: Ro

Przez to będziesz głupszy ha ,ha
wtorek, 15.09.2020 18:47 autor:

Tobie już nic nie pomoże..
środa, 16.09.2020 19:58 autor:

Kochani czy wieś czy miasto jestesmytacy sami uważam że więcej buraków to zmiasta co przyjerzdzają na wieś by się pobawić ale jeśli chodzi o sytuację ktora
Zaszła wiem i znam że policja czuje się bezwinna i malarza każdego kto podskoczy im wkoncu niech zajmą się prawem u policja nieuzywala siły wobec osób zatrzymanych na dołku czy też w radjowozie
środa, 16.09.2020 18:57 autor: Mela

Jedni i drudzy siebie warci.(tamten facet i policjant)
. Szkoda tylko ze bd duze konsekwencje przez ten alkohol... Gdyby nie on to napewno do sytuacji by nie doszło
środa, 16.09.2020 18:05 autor: Olekowski

Ta rodzina dostarcza kolejne dowody świadczące o przeszkadzaniu funkcjonariusza w wykonywaniu swoich czynności. Kto ma odwagę podnieść rękę na funkcjonariusza niech teraz poniesie konsekwecje swojego czynu. Dla przykładu i przestrogi dla innych "odważnych" 10 lat więzienia im dać!
środa, 16.09.2020 14:41 autor: Gość

oj panowie mają przegwizdane. Wyroki grube dostaną. A ze prokuratura bardzo mocno "współpracuje" z policją w tym regionie... tutaj nawet poszkodowany jest sprawca... nic dodać nic ująć. Fuj
środa, 16.09.2020 15:34 autor: Sprawiedliwość

Żal mi tych policjantów że muszą zmagać się z taką patologią. Ci dwaj bandyci w innym kraju to mieli by juz odstrzelony łeb. A policjsnci by dostali medal.
środa, 16.09.2020 12:39 autor: Zykfryd z Czelolady

Dla tego tak jest jak jest. Co to kogo obchodzi że wcześniej karani nie byli. To co zrobili podlega surowej karze i niema dyskusji. Jeśli tak będzie to takich sytuacji będzie więcej. Mało ważne że byli pijani to co teraz mają przywilej? Patoli do pierdla i do pracy trawe na rowach kosić a nie żryć za nasze
środa, 16.09.2020 11:12 autor: Luki

Uważam że kara to przedewszytkim za pobicie policji , lecz napewno powinny byc tez wyciagnęte konsekwencje dla policji takie jak , dlaczego do pobicia wyslali jeden patrol z drobną kobieta i policjantem ktory poprostu widac zero ogarniecia w walce czy obezwladnianiu. ( Ona za biurko i na detektywa tego typu praca a on do kierowania ruchem lub na dzielnicowego a nie na interwencje gdzie pijaczki ich skladaja. Szacunek do Policji powinien być.
środa, 16.09.2020 07:56 autor: Ninor

Wy qwa wszyscy świeci, życzę wam byście spotkali się z takimi patalachami z policji.
środa, 16.09.2020 06:04 autor: Tygrys Pietrek lat 51.

Dobra mamuśka jest. Ta ręka, to ręka nie mojego grzecznego synka. Ballada o Januszku, tyle że ten serial to z Pastuchowa. O tuż mamuśko kochana, żebyś jeszcze kiedyś nie szczękała z pod łużka jak serialowa Gienia. Tak czy inaczej powinni te chuligany i damskie boksery dostać po te 10 lat.
wtorek, 15.09.2020 22:47 autor: Ella z pastuchowego centrum

Polska policja to niestety banda patoli i zwyrodnialców. Nikt rozsądny tam nie idzie tylko odmęt najgorszy. Tylko ktoś kto miał z nimi do czynienia wie jaka to moralna zgnilizna.
wtorek, 15.09.2020 22:36 autor: Guliwer

"Policjant dusił" :))) no to się stara filmików z ameryki naoglądała i teraz już wie jak ściemniać. Fajna rodzinka - stary z synem najebani pod kioskiem się leją po pyskach z ludźmi, młody cymbał "damski bokser" sobie wybrał słabszą kobietę policjantkę i ja próbuję pobić, a stara pewnie przyzwyczajona do dostawania po pysku jeszcze go broni, zamiast policjantom podziękować, że go z domu wezmą na parę lat jak dobrze pójdzie.
wtorek, 15.09.2020 16:24 autor: Co za "ludzie"

Ten Łukasz... to jest dopiero kawał... jak te jego niewyparzoną wredną gębę widzę to mnie ręka swędzi...
wtorek, 15.09.2020 20:23 autor: ...

Z psów zrobiły się kundle ,które ujadają.
wtorek, 15.09.2020 19:40 autor:

***** połowa was nie zna tych gości a komentujecie takie ***ne teksty o USA!!!! Dajcie im już spokuj ,było mineło!!!!
wtorek, 15.09.2020 14:28 autor: Zajob.pastuchów

Obywatelu, jak nie dasz się udusić to oskarżymy cię o czynny opór :)
Część sytuacji można odtworzyć z kamer na mundurach policjantów, ale jak znam życie to ich nie mieli albo się nie nagrało :)
wtorek, 15.09.2020 18:24 autor: O

Du*a są nie tykalni i będzie coraz gorzej wrabiają tylko niewinnych ludzi
wtorek, 15.09.2020 17:38 autor:

Podwiózł tylko ojca pod sklep... 2 prome ... brawo
wtorek, 15.09.2020 18:01 autor: Ds

Czyli według was komentować mogą tylko Ci który byli na miejscu tak? Sądu na miejscu nie było a będzie wydawał wyrok... Czy to również uważacie za bezprawie? Sytuacja jest jasna, był opór ze strony młodego, było śpb. Nie było by oporu, został by zawinięty do wyjaśnienia, ojciec mógłby opowiedzieć co widział, a czego nie, świadkowie tak samo. Ale nie... Po co? Lepiej się stawiać o rzucać jak płotka na brzegu...
wtorek, 15.09.2020 14:49 autor: Dsw

DRAMAT....PO UJ IM BROŃ?? W NORMALNYM KRAJU KULASY PRZESTRZELONE....ALBO JAK W STANACH TRUPY DWA ....A STARA DZIŚ BY W URZEDZIE KWITY NA TRUMNY ZBIERAŁA !!!!PO***ANY KRAJ!!!!
wtorek, 15.09.2020 13:34 autor: j23

Nie malitosci pastuchy z pastuchowa
wtorek, 15.09.2020 10:40 autor:

Jest wina, jest i kara.
wtorek, 15.09.2020 09:51 autor: Tunia

Co za kretyni porównują Polskę do stanów ?
Przecież to jedna wielka przepaść
wtorek, 15.09.2020 09:45 autor: Dżin

Jak długo będziemy pieprzyc się z bandziorami