komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 26 września 2020

Wawrzynca, Kosmy

Lato przy trzepaku w Żarowie

poniedziałek, 13.7.2020 13:38 , komentarze: 0 , odsłony: 331
kategorie artykułu:

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zachęca najmłodszych mieszkańców do udziału w akcji „Lato przy trzepaku”. Organizatorzy wakacyjnych zajęć zapewniają uczestnikom wiele atrakcji.

Wśród nich wycieczki rowerowe, spacery historyczne, warsztaty fotograficzne oraz wiele wspólnych zabaw i gier ruchowych. Pierwsze zajęcia ruszyły początkiem lipca, a odbywać się będą przez cały lipiec i sierpień.

– „Lato przy trzepaku” to cykl wydarzeń, które organizuje Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie dla najmłodszych. Jesteśmy we wtorki i czwartki w różnych lokalizacjach Żarowa przez cały lipiec i sierpień. Frekwencja dopisuje, reżim sanitarny zachowany, dezynfekujemy dłonie co 5 minut, jest bezpiecznie. Uśmiech na twarzach dzieci jest dla nas bezcenny, dlatego cieszymy się, że wywołaliśmy go na tak wielu twarzach. W sierpniu z wakacyjnymi zajęciami zawitamy do Pyszczyna, Łażan, Przyłęgowa, Kalna, Wierzbnej oraz Mrowin. Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy do wspólnej zabawy – mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu nie zapomina również o miłośnikach sportowych wrażeń. Dlatego specjalnie z myślą o nich organizowane są zajęcia sportowe.

– Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza do wspólnej rywalizacji. Czekają na Was turnieje piłkarskie, tenisa ziemnego, koszykówki ulicznej, siatkówki plażowej czy unihokej. Wszystkie szczegóły możecie sprawdzić na naszej stronie internetowej – mówi Krzysztof Dutkiewicz z GCKiS.

Wrażeń nie zabraknie również dla cyklistów. Z myślą o nich Żarowski Klub Cyklistów „Old Spokes” przy GCKiS zaprasza na wycieczki rowerowe po okolicy. Na uczestników czekają piękne krajobrazy, historyczne miejsca, zabytki architektury oraz niezapomniana przygoda. Pierwsza wycieczka odbyła się już 6 lipca, następne zaplanowane zostały na 17 i 24 sierpnia.Szczegółowy harmonogram wakacyjnych zajęć znajdziecie Państwo na stronie internetowej i Facebooku GCKiS.

źródło: UM Żarów

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 21.9.2020 10:03
poniedziałek, 21.9.2020 13:34
poniedziałek, 14.9.2020 09:05
środa, 9.9.2020 08:20
czwartek, 3.9.2020 10:45
wtorek, 1.9.2020 09:43
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Wymarzone wesele
Panek car sharing
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica