Malutki Antoś ze Świebodzic potrzebuje pomocy

poniedziałek, 18.10.2021 09:21 1813 0

Roczny Antoś Sobecki ze Świebodzic potrzebuje wsparcia w swojej walce o życie i zdrowie. Maluch urodził się ze skomplikowaną wadą serca, której operacja nie jest refundowana przez NFZ.

- Pik, pik, pik… Ten dźwięk jednocześnie daje nadzieję, ale też uświadamia, że niestety nic się nie zmieniło. Nasze życie od pół roku toczy się w trybie wyznaczanym przez kolejne operacje, zabiegi i niekończącą się nadzieję na to, że nasz synek, choć na krótką chwilę będzie mógł wrócić do domu - opisują rodzice chłopca. -  Pierwsza operacja, którą wykonano tydzień po narodzinach sprawiła, że pojawiło się sporo komplikacji przez co Antoś na dzień dzisiejszy jest już po 4 zabiegach. Jesteśmy przerażeni, bo małe serce wciąż nie bije prawidłowo! Czeka nas jeszcze długa droga - przed nami cewnikowanie, badania, konsultacje i kolejny etap operacji, który być może zostanie przeprowadzony za granicą. Bierzemy pod uwagę różne ośrodki, każdy z nich jest gotowy przyjąć naszą dokumentację medyczną, ale na drodze może stanąć poważny problem, bo koszty leczenia mogą sięgnąć setek tysięcy złotych. Kwota, która na ten moment nasz przeraża, a jest jedyną szansą na ratowanie naszego dziecka.

Wsparcia chłopcu można udzielić poprzez dobrowolne wpłaty tutaj: KLIKNIJ oraz poprzez udział w licytacjach tutaj: KLIKNIJ

Dodaj komentarz

Komentarze (0)