komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

[FOTO,WIDEO] Schetyna w Świdnicy: wybierzmy Polskę uśmiechniętą

niedziela, 22.9.2019 12:52 , komentarze: 60 , odsłony: 14986
kategorie artykułu:

W niedzielę, 22 września do Świdnicy przyjechał lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Osią konferencji było przede wszystkim zachęcenie Polaków do wzięcia udziału w wyborach 13 października.

- Te wybory zadecydują o najważniejszych decyzjach dla naszej Polski i naszej przyszłości oraz przyszłości kolejnych pokoleń. Wybierzmy Polskę uśmiechniętą, gdzie jest dobra współpraca pomiędzy rządem a samorządem. Dziś zaciska się zęby i szuka się wrogów, a to nie jest dobry wybór - mówił Schetyna.

W trakcie spotkania Grzegorz Schetyna podkreślał także, że barwy polityczne nie są najważniejsze a kluczem do sukcesu jest słuchanie mieszkańców konkretnego regionu. 

- Chcemy by Dolny Śląsk miała taką samą prędkość jak reszta Polski. Dziś rozmawiamy o problemach, a wśród nich najczęściej powtarzane są te związane ze zdrowiem. Ostatnie 4 lata to przecież fatalny czas dla służby zdrowia, i nie ma co tu ukrywać. Te wszystkie rzeczy, które słyszymy bierzemy sobie do serca, dodają one siły do rozwiązywania tych problemów - dodał Tomasz Siemoniak.

Głos zabierali także poszczególni kandydaci z listy Koalicji Obywatelskiej.

- Mamy program i wiemy jak go zrealizować, a nasza kampania nie trwa od wczoraj, ale trwa cały czas- mówiła posłanka Monika Wielichowska.

- Jako świdniczanka znam nasze problemy. Chcę pomagać i wiem jak to robić. Idźcie na wybory, bo to bardzo ważne - apelowała Teresa Świło.

Justyna Bereśniewicz, doba.pl

 
Dodajesz odpowiedź do
Przyjechał Pan Premier i znowu myli się z prawdą.... 7 mln na ul.Kossaka.... Raz że nie ma u nas takiej ulicy, dwa dotacja jest chyba koło 3 mln reszta z budzetu Świdnicy (gdzie miasto musi dopłacać do deformy szkolnictwa,prąd itp), trzy co z ul.Kraszewicką radny Lewandowski złoży wniosek o zmianę nazwy?

niedziela, 09.22 18:53 autor:


Wasze komentarze

Już widzę usmiechniętą Polskę z głupawą gębą Schetyny
wtorek, 24.09.2019 17:47 autor: d.b.

PO zakładali sztuczne szczęki i gadają
wtorek, 24.09.2019 10:17 autor:

Taaa wybierzmy polskę uśmiechniętą.Przez osiem lat śmiali się ludziom w oczy robiąc afery ,mówiąc,że praktycznie Polski już nie ma.Przy darmowych ośmiorniczkach na koszt podatnika ,że H D i kamieni kupa. Haratali uśmiechnięci w gałę .Wysprzedawali co się dało w obce nie polskie ręce .I to miałaby być Polska uśmiechnięta.Nie mówiąc już co robili jak PiS wygrał wybory w 2005 roku.Jak ich media tvp 1 ,2 które są publiczne atakowali PiS.A potem po wygranych wyborach przez PO robili to samo.Jeszcze się śmieli jak PO wygrała wybory i mówili,że teraz zrobią zmianę i nie będą atakować rząd tylko opozycję ,którą wtedy został PiS.
poniedziałek, 23.09.2019 14:29 autor:

Tłumów nie było na spotkaniu ze Schetyną w takim duzym mieście????
poniedziałek, 23.09.2019 10:59 autor:

PiS rozpierdzielił kraj, podzielił ludzi, ludzie umierają z braku lekarzy i szpitali, w szkołach źle się dzieje. Drożyzna wszędzie, teraz jeszcze podniosą ZUS to dopiero będą upadać przedsiębiorstwa, na arenie międzynarodowej się w ogóle nie liczymy, jesteśmy śmiećmi.
poniedziałek, 23.09.2019 10:04 autor:

Po co się dzielić na te dwa obozy. Wybór między PiSem a PO czy innymi partiami wywodzącymi się z PO, to wybór między sraczką a zatwardzeniem, tak źle i tak nie dobrze. Jedni i drudzy mieli okazję się popisać, ale Poljaki nie pamiętajo i co 5 lat zmiana z jednych na drugich i te same twarze od ponad 20 lat. Alternatywy też za bardzo nie ma, ale ludzie, pomyślcie zanim będziecie jechać HURR DURR PEŁO ZŁO, PIS TO DOBRO, DALI PIŃCSET PLUS i na odwrót, HURR DURR TVPIS TO ZŁO, ZA PEEŁO BYŁO LYPIJ KWIII.
Naprawdę te wojenki nie mają sensu, manipulują Wami jak chcą, może kiedyś ludzie przejrzą na oczy.
niedziela, 22.09.2019 16:38 autor: LOLzXD

PiS i ich kandydaci: Dworczyk kompletnie bie ma nic wspólnego z naszym okregiem wyborczym i co zrobił przez te 4 lata dla Swidnicy??? ..,..Zyska - nahpierw Kukiz teraz PiS (skakanie z kwiatka na kwiatek nikomu nie służy).... P. Murdzek najpierw "współpracował" z PO, "popierany" przez Premier Kopacz, a teraz chce Ją dać pod Trybunał (komisja VAT) gdzie wiarygodność..... ??? A gdzie Kobiety???? Daleko w tyle na liście......
niedziela, 22.09.2019 18:09 autor:

śmiech przez łzy
niedziela, 22.09.2019 21:14 autor: Grzegorz

Ja też, wolę posłuchać Morawieckiego.
niedziela, 22.09.2019 13:17 autor:

Jakoś pamięć mnie nie zawodzi i mam nadzieję, że innych też:
1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera watowska
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
niedziela, 22.09.2019 19:17 autor: Ziomal

Przyjechał Pan Premier i znowu myli się z prawdą.... 7 mln na ul.Kossaka.... Raz że nie ma u nas takiej ulicy, dwa dotacja jest chyba koło 3 mln reszta z budzetu Świdnicy (gdzie miasto musi dopłacać do deformy szkolnictwa,prąd itp), trzy co z ul.Kraszewicką radny Lewandowski złoży wniosek o zmianę nazwy?

niedziela, 22.09.2019 18:53:03 autor:

woow ! jaki tłumyyyy !!!
niedziela, 22.09.2019 17:56 autor: asd

PiS rozdaje nienieswoje pieniądze na socjal a gospodarka i przdsiebiorcy płaczą bo zus koszty pracy i afery skokowa samolotowa teraz szef NIK i powiązania z "krakowską elitą"od mieszkań na godzinę.... Inna sprawa że w Swidnicy nie mają żadnych szans.
niedziela, 22.09.2019 17:12 autor:

Grzesiowe picuś glancuś
niedziela, 22.09.2019 16:33 autor: Lim

PiS nie ma nic do zaoferowania Świdnicy i dlatego swiadomie zakłóca konferencję KO. Nie wspomnę, że wystarczy posłuchać Pana Dworczyka u Mazurka w REMefie co zrobił dla okregu i Wałbrzycha.... Pan Zyska dla lokalnej tv z Wałbrzycha mówi, że Swidnica ma 65 tys mieszkańców (chyba cud 500+). Rozumiem, że rozdawnictwo i socjal, a gdzie rozwój i gospodarka? Gdzie te drogi ekspresowe, autostrady? Gdzie te miliony mieszkań? Gdzie te samochody elektryczne? Afera goni aferę. Ta z wczoraj z min. finansów i gansterami w Krakowie????
niedziela, 22.09.2019 14:07 autor:

Oby głupców na tych wyborach bylo mniej i PISiory niech odpadną- chyba że wybory sfałszują, po nich można spodziewać się wszystkiego... PIS na emeryturę niech odejdzie!!!!!!!!
niedziela, 22.09.2019 13:45 autor: W

PiS siedzi mentalnie w PRL-u .Pierwszy sekretarz na Nowogrodzkiej,wszystko państwowe .Widocznie jako społeczeństwo nie dorośliśmy do demokracji.Nie potrafimy docenić to co mamy.Najwazniejsze,ze UNY dają pięćset.
niedziela, 22.09.2019 14:22 autor: